1929: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
(+Belgische scoutinggeschiedenis) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 16: | Regel 16: | ||
|| ||De derde [[Wereld Jamboree|Wereldjamboree]] vindt plaats van 31 juli t/m. 9 Augustus. Deze wordt gehouden bij Birkenhead in Engeland. | || ||De derde [[Wereld Jamboree|Wereldjamboree]] vindt plaats van 31 juli t/m. 9 Augustus. Deze wordt gehouden bij Birkenhead in Engeland. | ||
|- | |- | ||
| | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''november''' | ||
|- | |||
|| ||[[scouting Charles de Foucauld (Breda)|Scouting Charles de Foucauld/Simone Weil]] uit Breda wordt opgericht. | |||
|- | |||
[[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | [[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] |
Versie van 11 dec 2007 14:52
1920 - 1921 - 1922 - 1923 - 1924 - 1925 - 1926 - 1927 - 1928 - 1929 |
Algemeen | |
De Belgische scoutingorganisatie BPBGG splitst zich in een Vlaamse (KBP) en een Waalse tak (GCB). | |
Johannes Post Groep uit Assen wordt opgericht. | |
April | |
Burmania uit Leeuwarden wordt opgericht. | |
Juli | |
De derde Wereldjamboree vindt plaats van 31 juli t/m. 9 Augustus. Deze wordt gehouden bij Birkenhead in Engeland. | |
november | |
Scouting Charles de Foucauld/Simone Weil uit Breda wordt opgericht. |