1933: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
(oprichting PVN) |
||
Regel 7: | Regel 7: | ||
|- | |- | ||
|| ||De vierde [[Wereld Jamboree|Wereldjamboree]] vindt plaats van 1 t/m. 16 Augustus. Deze wordt gehouden bij Boedapest in Hongarije. | || ||De vierde [[Wereld Jamboree|Wereldjamboree]] vindt plaats van 1 t/m. 16 Augustus. Deze wordt gehouden bij Boedapest in Hongarije. | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Oktober''' | |||
|- | |||
|| ||29. Oprichting [[Padvinders Vereniging Nederland]] (PVN) | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | [[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] |