1934: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
(niet veel gebeurt) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 11: | Regel 11: | ||
|} | |} | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''December''' | |||
|- | |||
||12|| De [[oprichting]] [[Lodewijksgroep]] overlijdt | |||
|- | |||
|} | |||
[[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | [[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] |
Versie van 28 feb 2007 12:04
1930 - 1931 - 1932 - 1933 - 1934 - 1935 - 1936 - 1937 - 1938 - 1939 |
Algemeen | |
Waterscoutinggroep de Bevers opgericht | |
Juli | |
3 | De koninklijk commissaris Prins Hendrik overlijdt |
|colspan=2 style="background:lightblue;"|December |- ||12|| De oprichting Lodewijksgroep overlijdt |- |}