1938: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
|- | |- | ||
|| ||oprichting [[Nationale Padvindersraad]] | || ||oprichting [[Nationale Padvindersraad]] | ||
|- | |||
|| ||[[Scouting Peka 18]] uit Utrecht wordt opgericht. | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Juni''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Juni''' |
Versie van 6 jan 2007 16:47
1930 - 1931 - 1932 - 1933 - 1934 - 1935 - 1936 - 1937 - 1938 - 1939 |
Algemeen | |
oprichting Nationale Padvindersraad | |
Scouting Peka 18 uit Utrecht wordt opgericht. | |
Juni | |
18 | oprichting Verkennersgroep St. Hubertus |
oktober | |
12 | oprichting Hopman Masselmangroep |