1950: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
k (opmaak) |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {{Jaar1950}} | ||
{| | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |||
|- | |||
|| || | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''April''' | |||
|- | |||
||1. ||Waterscoutinggroep [[Van Wassenaer Van Obdam]] wordt opgericht | |||
|- | |||
||19.||Scoutinggroep [[Ossewa]] wordt opgericht | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Mei''' | |||
|- | |||
||30.||[[Movavedo]] legt de [[Belofte#Padvindersbelofte|Padvindersbelofte]] af | |||
|- | |||
|} | |||
[[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | [[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] |