1953: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | ||
|- | |- | ||
|| | ||..||... | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Augustus''' | |||
|- | |||
||13.||[[Thriantastam]] uit Assen wordt opgericht. | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Augustus''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Augustus''' |
Versie van 6 jan 2007 18:55
1950 - 1951 - 1952 - 1953 - 1954 - 1955 - 1956 - 1957 - 1958 - 1959 |
Algemeen | |
.. | ... |
Augustus | |
13. | Thriantastam uit Assen wordt opgericht. |
Augustus | |
Oprichting International Scout and Guide Fellowship als wereldorganisatie voor oudleden van scouting. |