1957: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
k (correctie) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{ | {| | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |||
|- | |||
||1||Najaar: Scoutinggroep [[Ossewa]] krijgt gebouw en start met draaien reguliere opkomsten. | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Augustus''' | |||
|- | |||
||1||De negende [[Wereld Jamboree|wereldjamboree]] vindt plaats van 1 t/m. 12 augustus. Deze wordt gehouden bij Sutton Coldfield in Engeland. | |||
|- | |||
|} | |||
[[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | [[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] |
Versie van 28 nov 2005 10:22
Algemeen | |
1 | Najaar: Scoutinggroep Ossewa krijgt gebouw en start met draaien reguliere opkomsten. |
Augustus | |
1 | De negende wereldjamboree vindt plaats van 1 t/m. 12 augustus. Deze wordt gehouden bij Sutton Coldfield in Engeland. |