1961: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 7: | Regel 7: | ||
|- | |- | ||
|| ||[[Ba-Ow]] uit Beetsterzwaag wordt opgericht. | || ||[[Ba-Ow]] uit Beetsterzwaag wordt opgericht. | ||
|- | |||
|| ||[[Litjo]] uit Wolvega wordt opgericht. | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' |
Versie van 6 jan 2007 17:23
1960 - 1961 - 1962 - 1963 - 1964 - 1965 - 1966 - 1967 - 1968 - 1969 |
Algemeen | |
De Katholieke Verkenners (tot dan toe behorend bij de Vereniging de Katholieke Jeugd Beweging), worden een zelfstandige vereniging, de Katholieke Verkenners (K.V.) | |
Ba-Ow uit Beetsterzwaag wordt opgericht. | |
Litjo uit Wolvega wordt opgericht. | |
Januari | |
.. | ..... |
Februari | |
.. | ..... |