1966: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 7: | Regel 7: | ||
|- | |- | ||
|| ||De boerderij voor [[Scoutcentrum Rotterdam]] wordt aangekocht. | || ||De boerderij voor [[Scoutcentrum Rotterdam]] wordt aangekocht. | ||
|- | |||
|| ||[[Scouting Albert Schweitzer]] uit Woerden wordt opgericht. | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' |
Versie van 6 jan 2007 17:05
1960 - 1961 - 1962 - 1963 - 1964 - 1965 - 1966 - 1967 - 1968 - 1969 |
Algemeen | |
De onafhankelijke scoutinggroep Bospatrouille 74 wordt opgericht. | |
De boerderij voor Scoutcentrum Rotterdam wordt aangekocht. | |
Scouting Albert Schweitzer uit Woerden wordt opgericht. | |
Januari | |
.. | ..... |
Februari | |
.. | ..... |