1966: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
(+Vlaamse scoutinggeschiedenis) |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | ||
|- | |- | ||
|| ||De | || ||De landelijke Belgische scoutingorganisatie [[Boy-Scouts et Girl-Guides de Belgique|BSB-GGB]] splitst zich in een Vlaamse ([[Federatie voor Open Scouting|FOS]]) en een Waalse tak ([[Fédération des Eclaireurs et Eclaireuses|FEE]]). | ||
|- | |- | ||
|| ||De boerderij voor [[Scoutcentrum Rotterdam]] wordt aangekocht. | || ||De onafhankelijke scoutinggroep [[Bospatrouille 74]] wordt opgericht in Dieren. | ||
|- | |||
|| ||De boerderij voor [[Scoutcentrum Rotterdam]] wordt door Scouting aangekocht. | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' |
Versie van 19 feb 2007 16:14
1960 - 1961 - 1962 - 1963 - 1964 - 1965 - 1966 - 1967 - 1968 - 1969 |
Algemeen | |
De landelijke Belgische scoutingorganisatie BSB-GGB splitst zich in een Vlaamse (FOS) en een Waalse tak (FEE). | |
De onafhankelijke scoutinggroep Bospatrouille 74 wordt opgericht in Dieren. | |
De boerderij voor Scoutcentrum Rotterdam wordt door Scouting aangekocht. | |
Januari | |
Scouting Albert Schweitzer uit Woerden wordt opgericht. |