1968: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
(+scoutinggroep Fraeylema) |
||
Regel 13: | Regel 13: | ||
|- | |- | ||
|| ||23. [[Scouting Karel de Stoute]] wordt opgericht | || ||23. [[Scouting Karel de Stoute]] wordt opgericht | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Mei''' | |||
|- | |||
|| ||10. [[Scoutinggroep Fraeylema]] wordt opgericht | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | [[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] |
Versie van 5 mei 2008 12:15
1960 - 1961 - 1962 - 1963 - 1964 - 1965 - 1966 - 1967 - 1968 - 1969 |
Algemeen | |
.. | ..... |
Januari | |
30. de Federatie Scouting Nederland opgericht en de Nationale Padvindersraad opgeheven | |
Maart | |
23. Scouting Karel de Stoute wordt opgericht | |
Mei | |
10. Scoutinggroep Fraeylema wordt opgericht |