1968: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
(→1968) |
||
Regel 7: | Regel 7: | ||
|- | |- | ||
|| ||30. de Federatie '''Scouting Nederland''' opgericht en de [[Nationale Padvindersraad]] opgeheven | || ||30. de Federatie '''Scouting Nederland''' opgericht en de [[Nationale Padvindersraad]] opgeheven | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Maart''' | |||
|- | |||
|| ||23. Scouting [[Karel de Stoute]] wordt opgericht | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | [[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] |