1969: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
k (r2.7.5+) (Robot: toegevoegd: cs:1969) |
k (Groep toegevoegd) |
||
Regel 14: | Regel 14: | ||
||1 ||oprichting [[Scouting Mira Ceti]] in Nistelrode | ||1 ||oprichting [[Scouting Mira Ceti]] in Nistelrode | ||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Mei''' | |||
|- | |||
||18 ||oprichting [[Scoutinggroep Fraeylema]] in Slochteren | |||
|} | |} | ||
Versie van 24 okt 2014 12:22
1960 - 1961 - 1962 - 1963 - 1964 - 1965 - 1966 - 1967 - 1968 - 1969 |
Algemeen | |
De Onze-Lieve-Vrouwe-van-Fatimagroep en de Christophorisgroep uit Breda gaan samen op in de Che Guevara-groep. Deze groep wordt in 1974 omgedoopt tot Scouting Blauwe Kei | |
Januari | |
.. | ..... |
Februari | |
1 | oprichting Scouting Mira Ceti in Nistelrode |
Mei | |
18 | oprichting Scoutinggroep Fraeylema in Slochteren |