1981: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
(link beschermheer) |
(+september, oprichting Aquarius) |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|| ||Prins Claus wordt [[beschermheer]] van de vereniging | || ||Prins Claus wordt [[beschermheer]] van de vereniging | ||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''September''' | |||
|- | |||
||1.||[[Scoutinggroep Aquarius]] wordt opgericht in Dirkshorn | |||
|} | |} | ||
[[category:Geschiedenis naar jaartal]] | [[category:Geschiedenis naar jaartal]] |