1984: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|- | |- | ||
|| ||[[Scouting John F. Kennedy]] wordt opgericht in Lelystad | || ||[[Scouting John F. Kennedy]] wordt opgericht in Lelystad | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' | |||
|- | |||
||..||..... | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Februari''' | |||
|- | |||
||.. || ..... | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | [[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] |