1986: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|- | |- | ||
|| ||[[Brimzen|Scouting Brimzen]] uit Buitenpost wordt opgericht. | || ||[[Brimzen|Scouting Brimzen]] uit Buitenpost wordt opgericht. | ||
|- | |||
|| ||[[Burdine]] uit Makkum wordt opgericht. | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Maart''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Maart''' |
Versie van 6 jan 2007 17:19
1980 - 1981 - 1982 - 1983 - 1984 - 1985 - 1986 - 1987 - 1988 - 1989 |
Algemeen | |
Scouting Brimzen uit Buitenpost wordt opgericht. | |
Burdine uit Makkum wordt opgericht. | |
Maart | |
1. | Scouting Vinchem opgericht. Tijdens de informatiemiddag schreven genoeg toekomstige leden zich in om een week later al de eerste opkomst te draaien. |
April | |
9. | Scoutinggroep De Jutters wordt in Groningen opgericht. |
Juni | |
1. | Scoutinggroep De Granaet wordt in Dokkum opgericht. |