1986: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
k (de jutters erbij) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{Sjabloon:Jaar1980}} | {{Sjabloon:Jaar1980}} | ||
{| | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |||
|- | |||
||..||..... | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Maart''' | |||
|- | |||
||1.||Scouting [[Vinchem]] opgericht. Tijdens de informatiemiddag schreven genoeg toekomstige leden zich in om een week later al de eerste opkomst te draaien. | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''April''' | |||
|- | |||
||9.||Scoutinggroep [[De Jutters]] wordt in Groningen opgericht. | |||
|- | |||
|} | |||
[[category:Geschiedenis naar jaartal]] | [[category:Geschiedenis naar jaartal]] |
Versie van 5 jan 2007 18:52
1980 - 1981 - 1982 - 1983 - 1984 - 1985 - 1986 - 1987 - 1988 - 1989 |
Algemeen | |
.. | ..... |
Maart | |
1. | Scouting Vinchem opgericht. Tijdens de informatiemiddag schreven genoeg toekomstige leden zich in om een week later al de eerste opkomst te draaien. |
April | |
9. | Scoutinggroep De Jutters wordt in Groningen opgericht. |