1989: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
|- | |- | ||
|| ||De groepen Impeesa, WiWeWa en Stanley fuseren tot [[De Esdoorn]] Leeuwarden. | || ||De groepen Impeesa, WiWeWa en Stanley fuseren tot [[De Esdoorn]] Leeuwarden. | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''April''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''April''' | ||
|- | |- |
Versie van 6 jan 2007 17:18
1980 - 1981 - 1982 - 1983 - 1984 - 1985 - 1986 - 1987 - 1988 - 1989 |
Algemeen | |
De Sint Martinusgroep en de Hildegardgroep uit Voorburg fuseren tot Scouting Sint Maarten-Hildegard | |
De groepen Impeesa, WiWeWa en Stanley fuseren tot De Esdoorn Leeuwarden. | |
April | |
Prins Bernhard stopt als Koninklijk Commissaris van de vereniging |