2004: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
|- | |- | ||
||1||Introductie van nieuwe spelteken Plus Scout | ||1||Introductie van nieuwe spelteken Plus Scout | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Augustus''' | |||
|- | |||
||1||Start Europese Jamboree | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[category:Geschiedenis]] | [[category:Geschiedenis]] |