Bewerken van 2005
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Jouw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {{jaar2000}} | ||
{ | {| style = 'width:100%' | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |||
|- | |||
||..||..... | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''April''' | |||
|- | |||
||1||Oprichting Water-Bevers (goed geslaagde 1 aprilgrap via Internet) | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Augustus''' | |||
|- | |||
||20||Sail 2005 activiteiten waterscouts | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''September''' | |||
|- | |||
||14||[[Prinses Maxima|Prinses Máxima]] wordt beschermvrouwe van Scouting Nederland | |||
|- | |||
||18||Scoutifestatie 2005<br /> | |||
|- | |||
||23/24/25||[[Scout-In]] | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Oktober''' | |||
|- | |||
||14||[[Luchtscouts Vliegveld Lelystad]] worden opgericht | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''November''' | |||
|- | |||
||8||[[Scouting Doven Nederland]] wordt door Scouting Nederland erkend | |||
|} | |||
[[ja:2005年]] | |||
[[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | [[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | ||
[[de:2005]] | [[de:2005]] | ||
[[en:2005]] | [[en:2005]] |