2005: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 23: | Regel 23: | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Oktober''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Oktober''' | ||
|- | |- | ||
|| | ||14||[[Luchtscouts Vliegveld Lelystad]] worden opgericht | ||
|- | |- | ||
|| | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''November''' | ||
|- | |||
||8||[[Scouting Doven Nederland]] wordt door Scouting Nederland erkend | |||
|} | |} | ||
[[category:Geschiedenis naar jaartal]] | [[category:Geschiedenis naar jaartal]] |
Versie van 31 mei 2007 09:14
2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 |
Algemeen | |
.. | ..... |
April | |
1 | Oprichting Water-Bevers (goed geslaagde 1 aprilgrap via Internet) |
Augustus | |
20 | Sail 2005 activiteiten waterscouts |
September | |
14 | Prinses Máxima wordt beschermvrouwe van Scouting Nederland |
18 | Scoutifestatie 2005 |
23/24/25 | Scout-In |
Oktober | |
14 | Luchtscouts Vliegveld Lelystad worden opgericht |
November | |
8 | Scouting Doven Nederland wordt door Scouting Nederland erkend |