2007: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
(Scouting's sunrise) |
||
Regel 13: | Regel 13: | ||
|- | |- | ||
||27||Start van de eenentwintigste [[Wereld Jamboree|Wereldjamboree]] bij Chelmsford in Engeland, en duurt tot 8 augustus. | ||27||Start van de eenentwintigste [[Wereld Jamboree|Wereldjamboree]] bij Chelmsford in Engeland, en duurt tot 8 augustus. | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Augustus''' | |||
|- | |||
||1||Wereldwijd wordt er op de [[Scouting's Sunrise]] in elk land op het hoogste (of symbolisch) punt verzameld om bij zonsopgang een nieuwe eeuw scouting tegemoet te kijken. | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | [[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] |
Versie van 18 jun 2007 14:21
2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 |
Algemeen | |
.. | Scouting bestaat wereldwijd 100 jaar. |
April | |
28&29 | In Belgïe werden te Brussel de Kampen Rond Brussel en JAMbe georganiseerd om 100 jaar scouting te vieren. |
Juli | |
27 | Start van de eenentwintigste Wereldjamboree bij Chelmsford in Engeland, en duurt tot 8 augustus. |
Augustus | |
1 | Wereldwijd wordt er op de Scouting's Sunrise in elk land op het hoogste (of symbolisch) punt verzameld om bij zonsopgang een nieuwe eeuw scouting tegemoet te kijken. |