2011: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
k (Bot: automatisch tekst vervangen (-{| +{| style = 'width:100%')) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 13: | Regel 13: | ||
|- | |- | ||
||.. || ..... | ||.. || ..... | ||
|- | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Mei''' | |||
|- | |||
||14 mei [[Scouting Leckelant]] wordt opgericht. | |||
|- | |- | ||
|} | |} |