2014: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
k (r2.7.5+) (Robot: toegevoegd: da:2014) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Februari''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Februari''' | ||
|- | |- | ||
||.. || ..... | ||..||..... | ||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Juni''' | |||
|- | |||
||?|| Eerste ingebruikname [[Clubgebouw 't Dok]] te Harlingen | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''September''' | |||
|- | |||
||19-21||Scoutiviteit te [[Scoutingkampeerterrein St. Walrick]] | |||
|- | |||
||20||Uitreiking TO3/TO4-kwalificaties op [[Scoutiviteit]] te [[Scoutingkampeerterrein St. Walrick]] | |||
|} | |} | ||
Versie van 27 okt 2015 17:37
2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017 - 2018 - 2019 |
Algemeen | |
.. | ..... |
Januari | |
.. | ..... |
Februari | |
.. | ..... |
Juni | |
? | Eerste ingebruikname Clubgebouw 't Dok te Harlingen |
September | |
19-21 | Scoutiviteit te Scoutingkampeerterrein St. Walrick |
20 | Uitreiking TO3/TO4-kwalificaties op Scoutiviteit te Scoutingkampeerterrein St. Walrick |