2015: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
k (r2.7.5+) (Robot: toegevoegd: da:2015) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 13: | Regel 13: | ||
|- | |- | ||
||.. || ..... | ||.. || ..... | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Juni''' | |||
|- | |||
||13||Opening [[Scoutinglandgoed Zeewolde]] door [[Koningin Máxima]] | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Juli''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Juli''' | ||
|- | |- | ||
||3-12||Het tweede [[Fries Zomerkamp]] | ||3-12||Het tweede [[Fries Zomerkamp]] dat zou plaatsvonden in Leeuwarden is afgelast. | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''September''' | |||
|- | |||
||5||Opening [[Clubgebouw 't Dok]] te Harlingen | |||
|- | |||
||25-27||[[Scout-In]] [[2015]] op het Scoutinglandgoed Zeewolde, het eerste grote scoutingevenement op het landgoed | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versie van 27 okt 2015 17:25
2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017 - 2018 - 2019 |
Algemeen | |
.. | ..... |
Januari | |
.. | ..... |
Februari | |
.. | ..... |
Juni | |
13 | Opening Scoutinglandgoed Zeewolde door Koningin Máxima |
Juli | |
3-12 | Het tweede Fries Zomerkamp dat zou plaatsvonden in Leeuwarden is afgelast. |
September | |
5 | Opening Clubgebouw 't Dok te Harlingen |
25-27 | Scout-In 2015 op het Scoutinglandgoed Zeewolde, het eerste grote scoutingevenement op het landgoed |