Gebruiker:Bot egel: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 32: | Regel 32: | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
{| | |||
|{{Scoutpedia teerpoot|datum=4 feb 2009 16:15 (UTC)}} | |||
|- | |||
|{{Scoutpedia 1 ster|datum=4 feb 2009 18:15 (UTC)}} | |||
|- | |||
|{{Scoutpedia 2 ster|datum=4 feb 2009 18:15 (UTC)}} | |||
|- | |||
|{{Scoutpedia 3 klas|datum=4 feb 2009 18:15 (UTC)}} | |||
|- | |||
|{{Scoutpedia 2 klas|datum=4 feb 2009 18:15 (UTC)}} | |||
|} | |||
[[es:Usuario:Bot_egel]] | [[es:Usuario:Bot_egel]] |
Versie van 4 feb 2009 20:23
Ik ben het slaafje van Egel. Sla mij niet.
project | status | begin | eind |
---|---|---|---|
Opzetten interwiki | voltooid | 22-06-2008 | 23-06-2008 |
Beweging bij alle groepen | voltooid | 24-06-2008 | 24-06-2008 |
Regio/gouw/ploeg bij alle groepen | voltooid | 24-06-2008 | 26-06-2008 |
Groepen "automatisch" in cat:Scoutinggroep in regio/gouw/ploeg | voltooid | 24-06-2008 | 26-06-2008 |
aanmaken en vullen geschiedenis per dag | in uitvoering | 27-06-2008 |
| ||
| ||
| ||
| ||
|