IScout: verschil tussen versies
k (Tekst vervangen - "(?i)\[\[([^|\]]+)\|(\1)\]\]" door "\2") |
|||
Regel 83: | Regel 83: | ||
|België, Bolivia, Denemarken, Duitsland, Faeröer, Gambia, Japan, Jordanië, Luxemburg, Malta, Nederland, Noorwegen, Oostenrijk, Polen, Portugal, Roemenië, Slovenië, Verenigd Koninkrijk, Zwitserland | |België, Bolivia, Denemarken, Duitsland, Faeröer, Gambia, Japan, Jordanië, Luxemburg, Malta, Nederland, Noorwegen, Oostenrijk, Polen, Portugal, Roemenië, Slovenië, Verenigd Koninkrijk, Zwitserland | ||
| [[Shawano's Oegstgeest|Shawano's]] (Oegstgeest) & Scouting Jan Wandelaar Zeewolde (Zeewolde) | | [[Shawano's Oegstgeest|Shawano's]] (Oegstgeest) & Scouting Jan Wandelaar Zeewolde (Zeewolde) | ||
|- | |||
|2021 | |||
|639 | |||
|11806 | |||
|NB | |||
| [[Shawano's Oegstgeest|Shawano's]] (Oegstgeest) | |||
|} | |} | ||
Versie van 7 mrt 2021 01:43
iScout is een online wereldreis voor scoutinggroepen. Het spel, voor het eerst gespeeld in 2010, is bedoeld voor Explorers, Stamleden en Plus-scouts. Bij iScout gaat het erom welke Scoutinggroep binnen de speeltijd het meest heeft gereisd. Jaarlijks spelen ongeveer 10.000 scouts mee uit binnen- en buitenland.
Het spel
iScout is voor explorers, roverscouts, plusscouts, leidinggevenden en kaderleden. Tijdens de avond spelen Scoutinggroepen online tegen elkaar door Reisvragen over allerlei landen en culturen te beantwoorden en door uitdagende, gekke en creatieve Doe-opdrachten uit te voeren en deze vast te leggen op foto of film.
De teams verzamelen Reiscredits met het uitvoeren van Doe-opdrachten. Deze Reiscredits moeten worden ingezet bij het beantwoorden van Reisvragen. Elke goed beantwoorde Reisvraag levert een Reispunten op. Grote groepen maken vaak ook nog een Werkstuk, een grote versie van de Doe-opdracht. Met het werkstuk kunnen ook Reispunten worden verdient. Het team met de meeste Reispunten (en dus het meest virtueel heeft gereisd) wint.
Deelnemers
Jaar | Teams | Deelnemers | Landen van deelnemers | Winnaar |
---|---|---|---|---|
2010 | 77 | 1269 | Nederland | Dr. A.F. Philipsgroep (Eindhoven) |
2011 | 85 | 1664 | Nederland | Scouting Aalst-Waalre {Waalre)
Scouting Munstergeleen (Munstergeleen) |
2012 | 140 | 3200 | Nederland, Noorwegen | Dick van Toor groep (Valkenswaard) |
2013 | 182 | 4102 | Nederland, Noorwegen, Duitsland | Scouting Jan Wandelaar Zeewolde (Zeewolde) |
2014 | 218 | 4634 | Nederland, Noorwegen, Duitsland, Oostenrijk, Malta, Zweden | nvt |
2015 | 257 | 5555 | Nederland, Noorwegen, Duitsland, Oostenrijk, Malta, Zweden, België, Denemarken, Australië, Israel, Letland, Slovenië | Laurentius (De Bilt) |
2016 | 333 | 7000 | Nederland, Oostenrijk, Duitsland, Denemarken, Malta, Belgiē, Italiē, Israel, USA, Groot Britaniē, Polen, Zweden, Egypte, Letland, Noorwegen, Griekenland, Tsjechië, Sloveniē, Portugal, Braziliē, Malediven | (Lucht)Scoutinggroep Van Weerden Poelman |
2017 | 390 | 8400 | België, Denemarken, Duitsland, Griekenland, Ierland, Litouwen, Luxemburg, Malta, Nederland, Noorwegen, Oostenrijk, Polen, Portugal, VS, Verenigd Koninkrijk, Zweden | Shawano's (Oegstgeest) |
2018 | 422 | 10.000 | België, Denemarken, Duitsland, Ierland, Jordanië, Litouwen, Luxemburg, Malta, Nederland, Noorwegen, Oostenrijk, Polen, Slovenië, Tsjechië, VS, Verenigd Koninkrijk, Zweden | Meester van Daal groep (Boskoop) |
2019 | 477 | 10.960 | België, Denemarken, Duitsland, Japan, Jordanië, Malta, Nederland, Noord Macedonië, Noorwegen, Oostenrijk, Polen, Portugal, Roemenië, Slovenië, Verenigd Koninkrijk, Zweden, Zwitserland | Scouting Boxtel |
2020 | 526 | 11332 | België, Bolivia, Denemarken, Duitsland, Faeröer, Gambia, Japan, Jordanië, Luxemburg, Malta, Nederland, Noorwegen, Oostenrijk, Polen, Portugal, Roemenië, Slovenië, Verenigd Koninkrijk, Zwitserland | Shawano's (Oegstgeest) & Scouting Jan Wandelaar Zeewolde (Zeewolde) |
2021 | 639 | 11806 | NB | Shawano's (Oegstgeest) |
Externe Links
- iScoutGame.com - Officiële website
- facebook.com/iScoutGame - Officiële Facebook page
- twitter.com/iScoutGame - Officiële Twitter
- instagram.com/iScoutGame - Officiële Instagram