Interessestam: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
(Pagina wat mooier gemaakt, n.a.v. "willekeurig artikel") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(8 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
'''Interessestammen''' zijn [[ | '''Interessestammen''' zijn [[Plusscouts|Plusscoutkringen]] met een speciale interesse. Voorheen behoorden deze stammen tot Jongerentak. | ||
{| | {| | ||
|'''''Stam''''' | |'''''Stam''''' ||- '''''Interesse''''' | ||
|- | |- | ||
|[[Radio Interesse Stam]]|| - Zendamateurs | |[[Radio Interesse Stam]]|| - Zendamateurs | ||
Regel 13: | Regel 13: | ||
|[[Scouting Motor Stam]]|| - Motoren | |[[Scouting Motor Stam]]|| - Motoren | ||
|- | |- | ||
|Medische en EHBO Stam, | |[[Medische en EHBO Stam]], (MES)|| - EHBO, Ondersteuning bij evenementen | ||
|- | |- | ||
|Landelijke Luchtscouting Stam | |[[Landelijke Luchtscouting Stam]] (LLS)|| - Luchtvaart | ||
|- | |- | ||
|Landelijke Ondersteuningsstam, [[Ellassar Telcontar]]|| - Ondersteuning bij evenementen | |Landelijke Ondersteuningsstam, [[Ellassar Telcontar]]|| - Ondersteuning bij evenementen | ||
Regel 23: | Regel 23: | ||
|[[Kanderstam]]|| - Ondersteuning Internationaal Scoutcentrum Kandersteg | |[[Kanderstam]]|| - Ondersteuning Internationaal Scoutcentrum Kandersteg | ||
|- | |- | ||
| | |[[Stam Z.O.U.T.]]|| - Organisatie [[Zware Ontberings- en UitputtingsTocht]] (ZOUT) | ||
|- | |- | ||
|[[InterLink Computer Interesse Stam]]|| - Computers, Internet | |[[InterLink Computer Interesse Stam]]|| - Computers, Internet | ||
Regel 29: | Regel 29: | ||
|[[Scoutnet]] Nederland|| - internet | |[[Scoutnet]] Nederland|| - internet | ||
|- | |- | ||
|[[La | |[[La Thès]]|| - Landelijke Theater Stam - Theater | ||
|- | |- | ||
|ScoutLink Activiteiten Stam Holland | |[[ScoutLink Activiteiten Stam Holland]] (SLASH)|| - ScoutLink "In Real Life" evenementen | ||
|- | |- | ||
| | |[[Landelijke Activiteiten en Regionale Ondersteuning Stam]] (LAROS)|| - Landelijke activiteiten en regio ondersteuning | ||
|- | |- | ||
|[[Radio Scouting Limburg]]|| - Stimuleren van Scouting en zendamateurisme | |[[Radio Scouting Limburg]]|| - Stimuleren van Scouting en zendamateurisme | ||
| | |- | ||
|[[Scouting Doven Nederland|Gebarentaal Stam]]|| - Stimuleren van Gebarentaal en Dovencultuur voor horende scouts | |||
|- | |||
|[[Scouting St. Lambertus (Etten-Leur)|Terrae Mensura]]|| - [[Navigeren]] & [[Oriënteren]] | |||
[[Categorie:Interesse Stam]] | [[Categorie:Interesse Stam]] |
Huidige versie van 18 nov 2012 om 04:53
Interessestammen zijn Plusscoutkringen met een speciale interesse. Voorheen behoorden deze stammen tot Jongerentak.
Stam | - Interesse |
Radio Interesse Stam | - Zendamateurs |
Explostam | - Outdoor buitensport |
Sir Edmund Hillary-Stam | - Hikes |
Scouting Motor Stam | - Motoren |
Medische en EHBO Stam, (MES) | - EHBO, Ondersteuning bij evenementen |
Landelijke Luchtscouting Stam (LLS) | - Luchtvaart |
Landelijke Ondersteuningsstam, Ellassar Telcontar | - Ondersteuning bij evenementen |
KSE III Stam | - ? |
Kanderstam | - Ondersteuning Internationaal Scoutcentrum Kandersteg |
Stam Z.O.U.T. | - Organisatie Zware Ontberings- en UitputtingsTocht (ZOUT) |
InterLink Computer Interesse Stam | - Computers, Internet |
Scoutnet Nederland | - internet |
La Thès | - Landelijke Theater Stam - Theater |
ScoutLink Activiteiten Stam Holland (SLASH) | - ScoutLink "In Real Life" evenementen |
Landelijke Activiteiten en Regionale Ondersteuning Stam (LAROS) | - Landelijke activiteiten en regio ondersteuning |
Radio Scouting Limburg | - Stimuleren van Scouting en zendamateurisme |
Gebarentaal Stam | - Stimuleren van Gebarentaal en Dovencultuur voor horende scouts |
Terrae Mensura | - Navigeren & Oriënteren |