Bewerken van Kompasroos
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Jouw tekst | ||
Regel 12: | Regel 12: | ||
Bestand:Windroos 5.JPG|Windroos met zeer duidelijke Pijlkop als noordpijl, de Roos staat in het midden. | Bestand:Windroos 5.JPG|Windroos met zeer duidelijke Pijlkop als noordpijl, de Roos staat in het midden. | ||
</gallery> | </gallery> | ||
===Windstreken in graden=== | |||
{|class="prettytable" | |||
! Windstreek | |||
! Aantal graden | |||
! Aantal Art. º% | |||
! Aantal Gon''' | |||
|- | |||
| '''''Noord''''' | |||
| 0 ° | |||
|0 °% | |||
|0 gr | |||
|- | |||
| Noord Noord Oost | |||
| 22 ° 30' | |||
|400 °% | |||
|25 gr | |||
|- | |||
| Noord Oost | |||
| 45 ° | |||
|800 °% | |||
|50 gr | |||
|- | |||
| Oost Noord Oost | |||
| 67 ° 30' | |||
|1200 °% | |||
|75 gr | |||
|- | |||
| '''''Oost''''' | |||
| 90 ° | |||
|1600 °% | |||
|100 gr | |||
|- | |||
| Oost Zuid Oost | |||
| 112 ° 30' | |||
|2000 °% | |||
|125 gr | |||
|- | |||
| Zuid Oost | |||
| 135 ° | |||
|2400 °% | |||
|150 gr | |||
|- | |||
| Zuid Zuid Oost | |||
| 157 ° 30' | |||
|2800 °% | |||
|175 gr | |||
|- | |||
| '''''Zuid''''' | |||
| 180 ° | |||
|3200 °% | |||
|200 gr | |||
|- | |||
| Zuid Zuid West | |||
| 202 ° 30' | |||
|3600 °% | |||
|225 gr | |||
|- | |||
| Zuid West | |||
| 225 ° | |||
|4000 °% | |||
|250 gr | |||
|- | |||
| West Zuid West | |||
| 247 ° 30' | |||
|4400 °% | |||
|275 gr | |||
|- | |||
| '''''West''''' | |||
| 270 ° | |||
|4800 °% | |||
|300 gr | |||
|- | |||
| West Noord West | |||
| 292 ° 30' | |||
|5200 °% | |||
|325 gr | |||
|- | |||
| Noord West | |||
| 315 ° | |||
|5600 °% | |||
|350 gr | |||
|- | |||
| Noord Noord West | |||
| 337 ° 30' | |||
|6000 °% | |||
|375 gr | |||
|- | |||
| '''''Noord''''' | |||
| 360 ° | |||
|6400 °% | |||
|400 gr | |||
|} | |||
{{Link portaal Uitrusting}} | {{Link portaal Uitrusting}} | ||
{{Link portaal Scoutingtechnieken}} | {{Link portaal Scoutingtechnieken}} |