Lijst met Gilwellreünies: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 30: | Regel 30: | ||
|- | |- | ||
||14||29-30 aug||1936||Ada's Hoeve||?||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002334003:00025 Weest Paraat, 1936-03]</ref><ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002334008:00002 Weest Paraat, 1936-09]</ref> | ||14||29-30 aug||1936||Ada's Hoeve||?||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002334003:00025 Weest Paraat, 1936-03]</ref><ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002334008:00002 Weest Paraat, 1936-09]</ref> | ||
|- | |||
||15||7 aug.||1937||5de Wereldjamboree||?||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002335007:00006 Weest Paraat, 1937-07]</ref> | |||
|- | |||
||16||27-28 aug.||1938||Ada's Hoeve||?||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002336002:00019 Weest Paraat, 1938-02]</ref><ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002337004:00008 Weest Paraat, 1939-04]</ref> | |||
|- | |||
||17||26-27 aug.||1939|| | |||
|- | |- | ||
|| ||24-25 aug||1940||Ada's Hoeve||?||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002338007:00018 Weest paraat; officiëel orgaan van de Nederlandsche Padvinders, jrg 26, 1940, no 8, 1940]</ref> | || ||24-25 aug||1940||Ada's Hoeve||?||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002338007:00018 Weest paraat; officiëel orgaan van de Nederlandsche Padvinders, jrg 26, 1940, no 8, 1940]</ref> |
Versie van 4 jan 2023 13:18
Dit is een lijst van Gilwellreünies die probeert om alle Gilwellreünies in Nederland in kaart te brengen.
nr. | Datum | Jaar | Plaats | Deelnemers | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
1 | ? | ? | ? | ? | |
2 | 27-28 sept | 1924 | Ada's Hoeve | [1] | |
3 | ? | 1925 | Ada's Hoeve / Padvindersboerderij | ? | [2] |
4 | ? | 1926 | ? | ? | |
5 | ? | 1927 | ? | ? | |
6 | 15-16 sept | 1928 | Ada's Hoeve | ? | [3][4] |
7 | 7-8 sept | 1929 | Ada's Hoeve | ? | [5][6] |
8 | ? | 1930 | ? | ? | |
9 | 5-6 sept | 1931 | Ada's Hoeve | 43 | [7] |
10 | aug | 1932 | Nationaal kamp | ? | [8] |
11 | 26-27 aug | 1933 | Ada's Hoeve | ? | [9] |
12 | 25-26 aug | 1934 | Padvindersboerderij | 33 | [10][11] |
13 | 31 aug-1 sept | 1935 | Ada's Hoeve / Padvindersboerderij | 53 | [12][13] |
14 | 29-30 aug | 1936 | Ada's Hoeve | ? | [14][15] |
15 | 7 aug. | 1937 | 5de Wereldjamboree | ? | [16] |
16 | 27-28 aug. | 1938 | Ada's Hoeve | ? | [17][18] |
17 | 26-27 aug. | 1939 | |||
24-25 aug | 1940 | Ada's Hoeve | ? | [19] | |
19 | 30-31 aug | 1947 | Ada's Hoeve / Padvindersboerderij | 90 | [20] |
28-29 aug | 1948 | Ada's Hoeve | ? | [21] | |
27-28 aug | 1949 | Ada's Hoeve | ? | [22] | |
2-3 sep | 1950 | Ada's Hoeve | ? | [23] | |
1-2 sep | 1951 | Ada's Hoeve | ? | [24] | |
? | 1956 | ? | ? | Katholieke Verkenners [25] | |
? | 1960 | ? | ? | Katholieke Verkenners [25] | |
? | 1973 | ? | ? | - | |
2 jul | 2016 | Ada's Hoeve | 141 | Reünie op veld Gulden Roede, logeerplekken Roggeveld A (organisatie) en Roggeveld C (deelnemers) |
Bronnen en referenties
- ↑ De Padvinder, 13 september 1924
- ↑ De Padvinder, 1925-10
- ↑ De Verkenner, 1928-02
- ↑ De Verkenner, 1928-10
- ↑ De Verkenner, 1929-01
- ↑ De Verkenner, 1929-11
- ↑ Weest Paraat, 1931-09
- ↑ Weest Paraat, 1932-04
- ↑ Weest Paraat, 1933-07
- ↑ Weest Paraat, 1934-07
- ↑ Weest Paraat, 1934-09
- ↑ Weest Paraat, 1935-09
- ↑ Weest Paraat, 1935-09
- ↑ Weest Paraat, 1936-03
- ↑ Weest Paraat, 1936-09
- ↑ Weest Paraat, 1937-07
- ↑ Weest Paraat, 1938-02
- ↑ Weest Paraat, 1939-04
- ↑ Weest paraat; officiëel orgaan van de Nederlandsche Padvinders, jrg 26, 1940, no 8, 1940
- ↑ Weest paraat; officiëel orgaan van de Nederlandsche Padvinders, jrg 29, 1946-1947, no 12, 1947
- ↑ Weest paraat; officiëel orgaan van de Nederlandsche Padvinders, jrg 30, 1947-1948, no 10, 1948
- ↑ Weest paraat; officiëel orgaan van de Nederlandsche Padvinders, jrg 31, 1948-1949, no 5, 1949
- ↑ Weest paraat; officiëel orgaan van de Nederlandsche Padvinders, jrg 32, 1949-1950, no 10, 1950
- ↑ Weest paraat; officiëel orgaan van de Nederlandsche Padvinders, jrg 33, 1950-1951, no 9, 1951
- ↑ 25,0 25,1 www.ru.nl/publish/pages/559934/kjb.pdf