Lijst met Gilwellreünies: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "Weest paraat; officiëel orgaan van de Nederlandsche Padvinders" door "Weest Paraat") |
||
(10 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{|class="prettytable table table-striped table-hover sortable" | {|class="prettytable table table-striped table-hover sortable" | ||
!nr.||Datum||Jaar||Plaats||Deelnemers||Opmerkingen | !nr.||Datum||Jaar||Plaats||Deelnemers||Opmerkingen | ||
|- | |||
|| 1 ||?||?||?||?|| | |||
|- | |- | ||
|| 2 ||27-28 sept||1924||Ada's Hoeve|| ||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002315013:00009 De Padvinder, 13 september 1924]</ref> | || 2 ||27-28 sept||1924||Ada's Hoeve|| ||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002315013:00009 De Padvinder, 13 september 1924]</ref> | ||
Regel 13: | Regel 15: | ||
|| 6 ||15-16 sept||1928||Ada's Hoeve||?||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002346002:00021 De Verkenner, 1928-02]</ref><ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002346010:00044 De Verkenner, 1928-10]</ref> | || 6 ||15-16 sept||1928||Ada's Hoeve||?||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002346002:00021 De Verkenner, 1928-02]</ref><ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002346010:00044 De Verkenner, 1928-10]</ref> | ||
|- | |- | ||
|| || | || 7 ||7-8 sept||1929||Ada's Hoeve||?||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002347001:00031 De Verkenner, 1929-01]</ref><ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002347011:00023 De Verkenner, 1929-11]</ref> | ||
|- | |||
|| 8 ||?||1930||?||?|| | |||
|- | |||
|| 9 ||5-6 sept||1931||Ada's Hoeve||43||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002323009:00001 Weest Paraat, 1931-09]</ref> | |||
|- | |- | ||
|| ||24-25 aug||1940||Ada's Hoeve||?||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002338007:00018 Weest | ||10||aug||1932|| [[Nationaal kamp]] ||?||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002324004:00027 Weest Paraat, 1932-04]</ref> | ||
|- | |||
||11||26-27 aug||1933||Ada's Hoeve||?||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002325007:00019 Weest Paraat, 1933-07]</ref> | |||
|- | |||
||12||25-26 aug||1934||Padvindersboerderij||33||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002326007:00024 Weest Paraat, 1934-07]</ref><ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002326008:00001 Weest Paraat, 1934-09]</ref> | |||
|- | |||
||13||31 aug-1 sept||1935||Ada's Hoeve / Padvindersboerderij|| 53 ||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002328008:00017 Weest Paraat, 1935-09]</ref><ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002334008:00004 Weest Paraat, 1935-09]</ref> | |||
|- | |||
||14||29-30 aug||1936||Ada's Hoeve||?||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002334003:00025 Weest Paraat, 1936-03]</ref><ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002334008:00002 Weest Paraat, 1936-09]</ref> | |||
|- | |||
||15||7 aug.||1937||5de Wereldjamboree||?||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002335007:00006 Weest Paraat, 1937-07]</ref> | |||
|- | |||
||16||27-28 aug.||1938||Ada's Hoeve||?||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002336002:00019 Weest Paraat, 1938-02]</ref><ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002337004:00008 Weest Paraat, 1939-04]</ref> | |||
|- | |||
||(17)||26-27 aug.||1939||Ada's Hoeve||?||vervallen, omdat de Koempoelan in september gehouden werd<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002337007:00004 Weest Paraat, 1939-07]</ref> | |||
|- | |||
||17||24-25 aug.||1940||Ada's Hoeve||?||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002338003:00013 Weest Paraat, 1940-03]</ref><ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002338007:00018 Weest Paraat, jrg 26, 1940, no 8, 1940]</ref> | |||
|- | |- | ||
|| | ||18||31 aug.-1 sept.||1946||Ada's Hoeve||?||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002339015:00013 Weest Paraat, 1946-06]</ref><ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002341003:00022 Weest Paraat, 1946-12]</ref> | ||
|- | |- | ||
|| || | ||19 ||30-31 aug.||1947||Ada's Hoeve / Padvindersboerderij||90||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002341013:00020 Weest Paraat, jrg 29, 1946-1947, no 12, 1947]</ref> | ||
|- | |- | ||
|| || | ||20||28-29 aug.||1948||Ada's Hoeve||?||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002376010:00006 Weest Paraat, jrg 30, 1947-1948, no 10, 1948]</ref> | ||
|- | |- | ||
|| || | ||21||27-28 aug.||1949||Ada's Hoeve||?||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002342005:00031 Weest Paraat, jrg 31, 1948-1949, no 5, 1949]</ref> | ||
|- | |- | ||
|| ||1-2 sep||1951||Ada's Hoeve||?||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002376039:00030 Weest | ||22||2-3 sep.||1950||Ada's Hoeve||?||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002376029:00019 Weest Paraat, jrg 32, 1949-1950, no 10, 1950]</ref> | ||
|- | |||
||23||1-2 sep.||1951||Ada's Hoeve||?||<ref>[https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB14:002376039:00030 Weest Paraat, jrg 33, 1950-1951, no 9, 1951]</ref> | |||
|- | |- | ||
|| ||?||1956||?||?||[[Katholieke Verkenners]] <ref name=ArchiefRU>www.ru.nl/publish/pages/559934/kjb.pdf</ref> | || ||?||1956||?||?||[[Katholieke Verkenners]] <ref name=ArchiefRU>www.ru.nl/publish/pages/559934/kjb.pdf</ref> | ||
Regel 34: | Regel 58: | ||
|- | |- | ||
|| ||2 jul||2016||[[Buitencentrum Gilwell Ada's Hoeve|Ada's Hoeve]]||141||Reünie op veld Gulden Roede, logeerplekken Roggeveld A (organisatie) en Roggeveld C (deelnemers) | || ||2 jul||2016||[[Buitencentrum Gilwell Ada's Hoeve|Ada's Hoeve]]||141||Reünie op veld Gulden Roede, logeerplekken Roggeveld A (organisatie) en Roggeveld C (deelnemers) | ||
|- | |||
|| ||23 sep||2023||[[Buitencentrum Gilwell Ada's Hoeve|Ada's Hoeve]]||>220||100-jarig jubileumreünie op Leidersveld I, logeerplekken Roggeveld A (organisatie) en Roggeveld C (deelnemers). I.c.m. reünie/100-jarig bestaan Ada's Hoeve | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Huidige versie van 30 jan 2024 om 15:15
Dit is een lijst van Gilwellreünies die probeert om alle Gilwellreünies in Nederland in kaart te brengen.
nr. | Datum | Jaar | Plaats | Deelnemers | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
1 | ? | ? | ? | ? | |
2 | 27-28 sept | 1924 | Ada's Hoeve | [1] | |
3 | ? | 1925 | Ada's Hoeve / Padvindersboerderij | ? | [2] |
4 | ? | 1926 | ? | ? | |
5 | ? | 1927 | ? | ? | |
6 | 15-16 sept | 1928 | Ada's Hoeve | ? | [3][4] |
7 | 7-8 sept | 1929 | Ada's Hoeve | ? | [5][6] |
8 | ? | 1930 | ? | ? | |
9 | 5-6 sept | 1931 | Ada's Hoeve | 43 | [7] |
10 | aug | 1932 | Nationaal kamp | ? | [8] |
11 | 26-27 aug | 1933 | Ada's Hoeve | ? | [9] |
12 | 25-26 aug | 1934 | Padvindersboerderij | 33 | [10][11] |
13 | 31 aug-1 sept | 1935 | Ada's Hoeve / Padvindersboerderij | 53 | [12][13] |
14 | 29-30 aug | 1936 | Ada's Hoeve | ? | [14][15] |
15 | 7 aug. | 1937 | 5de Wereldjamboree | ? | [16] |
16 | 27-28 aug. | 1938 | Ada's Hoeve | ? | [17][18] |
(17) | 26-27 aug. | 1939 | Ada's Hoeve | ? | vervallen, omdat de Koempoelan in september gehouden werd[19] |
17 | 24-25 aug. | 1940 | Ada's Hoeve | ? | [20][21] |
18 | 31 aug.-1 sept. | 1946 | Ada's Hoeve | ? | [22][23] |
19 | 30-31 aug. | 1947 | Ada's Hoeve / Padvindersboerderij | 90 | [24] |
20 | 28-29 aug. | 1948 | Ada's Hoeve | ? | [25] |
21 | 27-28 aug. | 1949 | Ada's Hoeve | ? | [26] |
22 | 2-3 sep. | 1950 | Ada's Hoeve | ? | [27] |
23 | 1-2 sep. | 1951 | Ada's Hoeve | ? | [28] |
? | 1956 | ? | ? | Katholieke Verkenners [29] | |
? | 1960 | ? | ? | Katholieke Verkenners [29] | |
? | 1973 | ? | ? | - | |
2 jul | 2016 | Ada's Hoeve | 141 | Reünie op veld Gulden Roede, logeerplekken Roggeveld A (organisatie) en Roggeveld C (deelnemers) | |
23 sep | 2023 | Ada's Hoeve | >220 | 100-jarig jubileumreünie op Leidersveld I, logeerplekken Roggeveld A (organisatie) en Roggeveld C (deelnemers). I.c.m. reünie/100-jarig bestaan Ada's Hoeve |
Bronnen en referenties
- ↑ De Padvinder, 13 september 1924
- ↑ De Padvinder, 1925-10
- ↑ De Verkenner, 1928-02
- ↑ De Verkenner, 1928-10
- ↑ De Verkenner, 1929-01
- ↑ De Verkenner, 1929-11
- ↑ Weest Paraat, 1931-09
- ↑ Weest Paraat, 1932-04
- ↑ Weest Paraat, 1933-07
- ↑ Weest Paraat, 1934-07
- ↑ Weest Paraat, 1934-09
- ↑ Weest Paraat, 1935-09
- ↑ Weest Paraat, 1935-09
- ↑ Weest Paraat, 1936-03
- ↑ Weest Paraat, 1936-09
- ↑ Weest Paraat, 1937-07
- ↑ Weest Paraat, 1938-02
- ↑ Weest Paraat, 1939-04
- ↑ Weest Paraat, 1939-07
- ↑ Weest Paraat, 1940-03
- ↑ Weest Paraat, jrg 26, 1940, no 8, 1940
- ↑ Weest Paraat, 1946-06
- ↑ Weest Paraat, 1946-12
- ↑ Weest Paraat, jrg 29, 1946-1947, no 12, 1947
- ↑ Weest Paraat, jrg 30, 1947-1948, no 10, 1948
- ↑ Weest Paraat, jrg 31, 1948-1949, no 5, 1949
- ↑ Weest Paraat, jrg 32, 1949-1950, no 10, 1950
- ↑ Weest Paraat, jrg 33, 1950-1951, no 9, 1951
- ↑ 29,0 29,1 www.ru.nl/publish/pages/559934/kjb.pdf