Bewerken van Lijst met Gilwelltrainingen in Nederland
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Jouw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Dit is een '''lijst van [[Gilwelltraining]]en die probeert om (ooit) alle Gilwelltrainingen in Nederland in kaart te brengen. | Dit is een '''lijst van [[Gilwelltraining]]en die probeert om (ooit) alle Gilwelltrainingen in Nederland in kaart te brengen. | ||
==1923-1929== | ==1923-1929== | ||
{|class="prettytable table table-striped table-hover" | {|class="prettytable table table-striped table-hover" | ||
Regel 127: | Regel 127: | ||
!colspan=6|1935 | !colspan=6|1935 | ||
|- | |- | ||
||Verkenners||22||15-16,21- | ||Verkenners||22||15-16,21-26 jun||?||"Duinrell" Wassenaar|| | ||
|- | |- | ||
||Welpen ||21||24-29 jun||?||Ada's Hoeve||KV | ||Welpen ||21||24-29 jun||?||Ada's Hoeve||KV | ||
Regel 661: | Regel 661: | ||
||Verkenners||118||18-25 aug ||?||St. Walrick||VKJB | ||Verkenners||118||18-25 aug ||?||St. Walrick||VKJB | ||
|- | |- | ||
||Voortrekkers|| | ||Voortrekkers||20||18-25 aug ||?||St. Walrick||VKJB | ||
|- | |- | ||
||Verkenners||119||20-31 aug ||?||Ada's Hoeve||NPV | ||Verkenners||119||20-31 aug ||?||Ada's Hoeve||NPV | ||
Regel 936: | Regel 936: | ||
!colspan=6|1960 | !colspan=6|1960 | ||
|- | |- | ||
|| | ||Welpen||195||21-28 mei ||?||Ommen||NPV | ||
|- | |- | ||
|| | ||Welpen||197||16-23 jul ||?||?||NPV | ||
|- | |- | ||
|| | ||Welpen||199||15-21 aug ||?||?||NPV | ||
|- | |- | ||
|| | ||Verkenners||183||19-28 mei ||?||Ommen||NPV | ||
|- | |- | ||
|| | ||Verkenners||185||21-30 jul ||?||Nieuwkoop||NPV, Zeeverkenners | ||
|- | |- | ||
|| | ||Verkenners||187||15-24 aug ||?||?||NPV | ||
|- | |- | ||
|| | ||Welpen||199||15-21 aug ||?||?||NPV | ||
|- | |- | ||
|| | ||Verkenners||186||? ||?||?||KV | ||
|- | |- | ||
|| | ||Verkenners||187||15-24 aug ||?||?||V | ||
|- | |- | ||
|| | ||Welpen||3||12-17 sep ||?||Zanderij||Suriname | ||
|- | |- | ||
!colspan=6|1961 | !colspan=6|1961 | ||
|- | |||
||Voortrekkers||34||1961||?||?|| | |||
|- | |- | ||
| | !colspan=6|1962 | ||
|- | |- | ||
||W|| | ||W||211||26 mei - 2 jun ||? ||Ada's Hoeve||Welpen | ||
|- | |- | ||
||W|| | ||W||213||21-28 jul ||25-26 aug ||Ada's Hoeve||Welpen | ||
|- | |- | ||
| | !colspan=6|1963 | ||
|- | |- | ||
||W|| | !colspan=6|1964 | ||
|- | |||
||W||223||13-20 jun ||geen terugkom||Ada's Hoeve||Welpen | |||
|- | |- | ||
| | !colspan=6|1965 | ||
|- | |- | ||
| | !colspan=6|1966 | ||
|- | |- | ||
| | !colspan=6|1967 | ||
|- | |- | ||
!colspan=6| | !colspan=6|1968 | ||
|- | |- | ||
|| | !colspan=6|1969 | ||
|} | |||
==1970-1979== | |||
{|class="prettytable table table-striped table-hover" | |||
!Cursustype||nr.||Datum||Datum terugkom||Plaats||Opmerkingen | |||
|- | |- | ||
| | !colspan=6|1970 | ||
|- | |- | ||
|| | ||VT||42||3-5 apr|| || ||NPV | ||
|- | |- | ||
|| | ||V||250||4-10 mei|| || ||NPV | ||
|- | |- | ||
||W|| | ||W||266||5-10 mei|| || ||NPV | ||
|- | |- | ||
|| | ||C||12||12-17 jun|| || ||NPV | ||
|- | |- | ||
|| | ||V||252||11-18 jul|| || ||NPV | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||268||13-18 jul|| || ||NPV | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||270||17-22 aug|| || ||NPV | ||
|- | |- | ||
||V|| | ||V||254||22-29 aug|| || ||NPV | ||
|- | |- | ||
| | !colspan=6|1971 | ||
|- | |- | ||
|| | !colspan=6|1972 | ||
|- | |||
||WV||267||9-14 mei||9-10 sep||St. Walrick||"Een cursus waarop men deed alsof het niet regende" | |||
|- | |||
!colspan=6|1973 | |||
|- | |- | ||
|| | ||W||284|| 20-27 apr|| || Padvindersboerderij, Ommen||Welpen | ||
|- | |- | ||
|| | ||V|| 270|| 21-28 apr|| || Padvindersboerderij, Ommen||Verkenners | ||
|- | |- | ||
|| | || || ||23-29 apr||||St. Walrick||Rowans | ||
|- | |||
||C|| 6|| 5-10 mei|| || Padvindersboerderij, Ommen||Commissarissen | |||
|- | |- | ||
||WV||271||26 mei-2 jun||eind aug||St. Walrick||Verkenners | |||
|- | |- | ||
|| | || || ||28 mei-3 jun|| ||St. Walrick||Welpen | ||
|- | |||
||W|| 286|| 30 jun-6 jul|| ||Padvindersboerderij, Ommen||Welpen | |||
|- | |||
||V|| 272|| 30 jun-7 jul|| ||Padvindersboerderij, Ommen||Verkenners | |||
|- | |- | ||
|| | || || ||4-9 aug||||St. Walrick||Welpen | ||
|- | |- | ||
|| | ||W|| 288|| 4-10 aug|| || Padvindersboerderij, Ommen||Welpen | ||
|- | |- | ||
|| | ||V|| 274|| 4-11 aug|| || Padvindersboerderij, Ommen||Verkenners | ||
|- | |- | ||
|| | ||WV|| ||4-11 aug||||St. Walrick||Verkenners | ||
|- | |- | ||
|| | || || ||12-19 aug||||St. Walrick||Welpen, Verkenners | ||
|- | |- | ||
| | !colspan=6|1974 | ||
|- | |- | ||
|| | ||WW|| 287|| 17-25 mei|| || St. Walrick||Welpen | ||
|- | |- | ||
||WV|| | ||WV|| 277|| 17-25 mei|| || St. Walrick||Verkenners | ||
|- | |- | ||
|| | ||W|| 290|| 18-24 mei|| || Ommen||Welpen | ||
|- | |- | ||
||V|| | ||V|| 276|| 18-25 mei|| || Ommen||Verkenners | ||
|- | |- | ||
|| | ||WR|| 9|| 1-8 juni|| || St. Walrick||Rowans | ||
|- | |- | ||
|| | ||W|| 292|| 28 jun-5 jul|| || Ommen||Welpen | ||
|- | |- | ||
||V|| 278|| 28 jun-6 jul|| || Ommen||Verkenners | |||
|- | |- | ||
|| | ||W|| 294|| 27 jul-3 aug|| || Ommen||Welpen | ||
|- | |- | ||
|| | ||V|| 280|| 27 jul-4 aug|| || Ommen||(Zee-)Verkenners | ||
|- | |- | ||
||WW|| | ||WW|| 289|| 2-10 aug|| || St. Walrick||Welpen | ||
|- | |- | ||
|| | ||WV|| 279|| 2-10 aug|| || St. Walrick||Verkenners | ||
|- | |- | ||
|| | ||WW|| 291|| 18-25 okt|| || St. Walrick||Welpen | ||
|- | |- | ||
||WV|| | ||WV|| 281|| 18-25 okt|| || St. Walrick||Verkenners | ||
|- | |- | ||
| | !colspan=6|1975 | ||
|- | |- | ||
|| | ||WR|| 11|| 25 apr-2 mei|| || St. Walrick||Rowans | ||
|- | |- | ||
|| | ||WW|| 293|| 2-9 mei|| || St. Walrick||Welpen | ||
|- | |- | ||
|| | ||WV|| 283|| 2-9 mei|| || St. Walrick||Verkenners | ||
|- | |- | ||
|| | ||W|| 296|| 17-24 mei|| || Ommen||Welpen | ||
|- | |- | ||
||V|| | ||V|| 284|| 17-24 mei|| || Ommen||Verkenners | ||
|- | |- | ||
||W|| 298|| 28 jun-5 jul|| || Ommen||Welpen | |||
|- | |- | ||
|| | ||V|| 286|| 28 jun-5 jul|| || Ommen||Verkenners | ||
|- | |- | ||
||W|| | ||W|| 300|| 26 jul-2 aug|| || Ommen||Welpen | ||
|- | |- | ||
|| | ||V|| 288|| 26 jul-2 aug|| || Ommen||Verkenners | ||
|- | |- | ||
||WW|| | ||WW|| 295|| 1-8 aug|| || St. Walrick||Welpen | ||
|- | |- | ||
|| | ||WV|| 285|| 1-8 aug|| || St. Walrick||Verkenners | ||
|- | |- | ||
| | !colspan=6|1976 | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||303||24 apr-1 mei||?||St. Walrick||Rowans, Sherpa's | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||304||22-29 mei||?||St. Walrick||Welpen, Verkenners | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||305||22-29 mei||?||St. Walrick||Kabouters, Padvindsters, Gidsen | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||306||5-12 jun||?||St. Walrick||Welpen | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||307||5-12 jun||?||St. Walrick||Verkenners | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||308||19-26 jun||?||St. Walrick||Kabouters, Welpen | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||309||19-26 jun||?||St. Walrick||Speladviseurs | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||310||24-31 jul||?||St. Walrick||Welpen, Kabouters, Samengevoegd met W311 | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||311||24-31 jul||?||St. Walrick||Verkenners, Padvindsters, Gidsen, Samengevoegd met W310 | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||312||7-14 aug||?||St. Walrick||Verkenners, Welpen | ||
|- | |- | ||
||W||313||7-14 aug||?||St. Walrick||Kabouters, Padvindsters, Gidsen | |||
|- | |- | ||
||W||314||16-23 okt||?||St. Walrick||Kabouters, Welpen | |||
|- | |- | ||
||W||315||16-23 okt||?||St. Walrick||Verkenners, Padvindsters, Gidsen | |||
|- | |- | ||
!colspan=6| | !colspan=6|1977 | ||
|- | |- | ||
||W||316||9-16 apr||?||St. Walrick||Rowans, Sherpa's | |||
|- | |- | ||
|| | ||W||317||14-21 mei||?||St. Walrick||Kabouters, Padvindsters, Gidsen | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||318||14-21 mei||?||St. Walrick||Welpen, Verkenners | ||
|- | |- | ||
||W|| | ||W||319||28 mei-4 jun||?||St. Walrick||Speladviseurs | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||320||28 mei-4 jun||?||St. Walrick||Welpen, Verkenners | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||321||23-30 jul||?||St. Walrick||Welpen, Verkenners | ||
|- | |- | ||
||W|| | ||W||322||6-13 aug||?||St. Walrick||Welpen, Kabouters | ||
|- | |- | ||
||W|| | ||W||323||6-13 aug||?||St. Walrick||Kabouters, Padvindsters, Gidsen | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||324||15-22 okt||?||St. Walrick||Welpen, Kabouters | ||
|- | |- | ||
||W||325||15-22 okt||?||St. Walrick||Kabouters, Padvindsters, Gidsen | |||
|- | |- | ||
||W|| | ||W||325a||15-22 okt||10-12 feb 1978||St. Walrick||Rowans, Wilde Vaart | ||
|- | |- | ||
| | !colspan=6|1978 | ||
|- | |- | ||
||W|| | ||W||326||29 apr-6 mei||15-17 sep||St. Walrick||Kabouters, Padvindsters, Gidsen | ||
|- | |- | ||
||W|| | ||W||327||29 apr-6 mei||15-17 sep||St. Walrick||Welpen, Verkenners | ||
|- | |- | ||
||W|| | ||W||328||13-20 mei||6-8 okt||St. Walrick||Rowans, Sherpa's, Jongerentak | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||329||13-20 mei||6-8 okt||St. Walrick||Speladviseurs | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||330||1-8 jul||3-5 nov||St. Walrick||Welpen, Verkenners | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||331||22-29 jul||3-5 nov||St. Walrick||Welpen, Verkenners | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||332||5-12 aug||8-10 dec||St. Walrick||Welpen, Kabouters | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||333||5-12 aug||8-10 dec||St. Walrick||Padvindsters, Gidsen, Verkenners | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||334||12-21 okt||9-11 feb||St. Walrick||Welpen, Kabouters | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||335||12-21 okt||9-11 feb||St. Walrick||Padvindsters, Gidsen, Verkenners | ||
|- | |- | ||
!colspan=6| | !colspan=6|1979 | ||
|- | |- | ||
||W|| | ||W||336||19-26 mei||14-16 sep||St. Walrick||Welpen, Kabouters, Verkenners, Zeeverkenners, Padvindsters, Gidsen | ||
|- | |- | ||
||W|| | ||W||337||19-26 mei||14-16 sep||St. Walrick||Verkenners, Zeeverkenners, Padvindsters, Gidsen, Rowans, Sherpa's, Jongerentak | ||
|- | |- | ||
||W|| | ||W||338||2-9 jun||2-4 nov||St. Walrick||Verkenners, Zeeverkenners, Padvindsters, Gidsen, Rowans, Sherpa's, Jongerentak | ||
|- | |- | ||
||W|| | ||W||339||2-9 jun||2-4 nov||St. Walrick||Bestuursleden, Speladviseurs | ||
|- | |- | ||
||W|| | ||W||340||21-28 jul||9-11 nov||St. Walrick||Welpen, Kabouters, Verkenners, Zeeverkenners, Padvindsters, Gidsen | ||
|- | |- | ||
||W|| | ||W||341||22-29 jul||23-25 nov||St. Walrick||Verkenners, Zeeverkenners, Padvindsters, Gidsen, Rowans, Sherpa's, Jongerentak | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||342||4-11 aug||30 nov-2 dec||St. Walrick||Welpen, Kabouters, Verkenners, Zeeverkenners, Padvindsters, Gidsen | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||343||11-18 aug||30 nov-2 dec||St. Walrick||Verkenners, Zeeverkenners, Padvindsters, Gidsen, Rowans, Sherpa's, Jongerentak | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||344||13-20 okt||feb||St. Walrick||Welpen, Kabouters, Verkenners, Zeeverkenners, Padvindsters, Gidsen | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||345||13-20 okt||feb||St. Walrick||Verkenners, Zeeverkenners, Padvindsters, Gidsen, Rowans, Sherpa's, Jongerentak | ||
|- | |- | ||
|| | |} | ||
==1980-1989== | |||
{|class="prettytable table table-striped table-hover" | |||
!Cursustype||nr.||Datum||Datum terugkom||Plaats||Opmerkingen | |||
|- | |||
!colspan=6|1980 | |||
|- | |- | ||
|| | ||W||346||10-17 mei||12-14 sep||St. Walrick||A jongste en middelste leeftijdsgroep | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||347||10-17 mei||12-14 sep||St. Walrick||B middelste en oudste leeftijdsgroep | ||
|- | |- | ||
||W||348||24-31 mei||31 okt-2 nov||St. Walrick||A jongste en middelste leeftijdsgroep | |||
||W|| | |||
|- | |- | ||
|| || || | ||W||349||24-31 mei||31 okt-2 nov||St. Walrick||B middelste en oudste leeftijdsgroep | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||350||5-12 jul||7-9 nov||St. Walrick||A jongste en middelste leeftijdsgroep | ||
|- | |- | ||
|| || || | ||W||351||2-9 aug||7-9 nov||St. Walrick||A jongste en middelste leeftijdsgroep | ||
|- | |- | ||
|| || || | ||W||352||2-9 aug||21-23 nov||St. Walrick||C speladviseurs en bestuursleden | ||
|- | |- | ||
||W|| | ||W||353||9-16 aug||21-23 nov||St. Walrick||A jongste en middelste leeftijdsgroep | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||354||18-25 okt||7-9 feb||St. Walrick||A jongste en middelste leeftijdsgroep | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||355||18-25 okt||7-9 feb||St. Walrick||B middelste en oudste leeftijdsgroep | ||
|- | |- | ||
| | !colspan=6|1981 | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||356||23-30 mei||2-4 okt||St. Walrick||A jongste en middelste leeftijdsgroep | ||
|- | |- | ||
||W||357||23-30 mei||2-4 okt||St. Walrick||B middelste en oudste leeftijdsgroep | |||
|- | |- | ||
|| | ||W||358||6-13 jun||30 okt-1 nov||St. Walrick||A jongste en middelste leeftijdsgroep | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||359||27 jun-4 jul||6-8 nov||St. Walrick||A jongste en middelste leeftijdsgroep | ||
|- | |- | ||
||W|| | ||W||360||11-18 jul||6-8 nov||St. Walrick||B middelste en oudste leeftijdsgroep | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||361||11-18 jul||13-15 nov nov||St. Walrick||A jongste en middelste leeftijdsgroep | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||362||1-8 aug||11-13 dec||St. Walrick||B middelste en oudste leeftijdsgroep | ||
|- | |- | ||
||W|| | ||W||363||1-8 aug||11-13 dec||St. Walrick||C speladviseurs en bestuursleden | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||364||17-24 okt||5-7 feb||St. Walrick||A jongste en middelste leeftijdsgroep | ||
|- | |- | ||
||W|| | ||W||365||17-24 okt||5-7 feb||St. Walrick||B middelste en oudste leeftijdsgroep | ||
|- | |- | ||
| | !colspan=6|1982 | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||366||15-22 mei||1-3 okt||St. Walrick||A jongste en middelste leeftijdsgroep | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||367||29 mei-5 jun||29-31 okt||St. Walrick||B middelste en oudste leeftijdsgroep | ||
|- | |- | ||
|| | ||W||368||11-16 jun||17-20 okt||St. Walrick||A jongste en middelste leeftijdsgroep | ||
|- | |- | ||
||W||369||24-31 jul||10-12 dec||St. Walrick||A jongste en middelste leeftijdsgroep | |||
||W||369||24-31 jul||10-12 dec||St. Walrick||A jongste en middelste leeftijdsgroep | |||
|- | |- | ||
||W||370||7-14 aug||10-12 dec||St. Walrick||B middelste en oudste leeftijdsgroep | ||W||370||7-14 aug||10-12 dec||St. Walrick||B middelste en oudste leeftijdsgroep | ||
Regel 1.453: | Regel 1.256: | ||
|- | |- | ||
!colspan=6|1983 | !colspan=6|1983 | ||
|- | |- | ||
!colspan=6|1984 | !colspan=6|1984 | ||
|- | |- | ||
!colspan=6|1985 | !colspan=6|1985 | ||
|- | |- | ||
| | !colspan=6|1986 | ||
|- | |- | ||
||W||391||20-27 jul ?||?||?||? | ||W||391||20-27 jul ?||?||?||? | ||
|- | |- | ||
||W||397||aug ||dec||St. Walrick||A/B, Eén subgroep heette 'de Peliwasbeertjes'. Subgroepen voor leiding en één voor besturen | ||W||397||aug ||dec||St. Walrick||A/B, Eén subgroep heette 'de Peliwasbeertjes'. Subgroepen voor leiding en één voor besturen | ||
|- | |- | ||
!colspan=6|1987 | !colspan=6|1987 | ||
|- | |- | ||
||W||406||17-24 okt||19-21 feb||?||A | ||W||406||17-24 okt||19-21 feb||?||A | ||
Regel 1.521: | Regel 1.292: | ||
|- | |- | ||
||W||417||12-19 aug||8-10 dec||?||Leiding; thema "jouw manier van LEIDINGGEVEN?!" | ||W||417||12-19 aug||8-10 dec||?||Leiding; thema "jouw manier van LEIDINGGEVEN?!" | ||
|} | |} | ||
Regel 1.532: | Regel 1.299: | ||
|- | |- | ||
!colspan=6|1990 | !colspan=6|1990 | ||
|- | |- | ||
!colspan=6|1991 | !colspan=6|1991 | ||
|- | |- | ||
!colspan=6|1992 | !colspan=6|1992 | ||
|- | |- | ||
||W||435||1992||voorjaar 1992||St. Walrick||(team)leiders verkenners/padvindsters/gidsen | ||W||435||1992||voorjaar 1992||St. Walrick||(team)leiders verkenners/padvindsters/gidsen | ||
|- | |- | ||
!colspan=6|1993 | !colspan=6|1993 | ||
|- | |- | ||
!colspan=6|1994 | !colspan=6|1994 | ||
|- | |- | ||
|| B || 450 || 1994 || 14-15 feb 1995 || | ||B||450||1994||14-15 feb 1995||?||? | ||
|- | |- | ||
!colspan=6|1995 | !colspan=6|1995 | ||
Regel 1.571: | Regel 1.316: | ||
!colspan=6|1996 | !colspan=6|1996 | ||
|- | |- | ||
|| B || 458 || 1996 || voorjaar 1996 || Buitenzorg | ||B||458||1996||voorjaar 1996||Buitenzorg||Management/begeleiden | ||
|- | |- | ||
!colspan=6|1997 | !colspan=6|1997 | ||
|- | |- | ||
|| B || 465/466 || 4-9 okt || 1998 || Buitenzorg | ||B||465/466||4-9 okt||1998||Buitenzorg||Besturen/begeleiden | ||
|- | |- | ||
!colspan=6|1998 | !colspan=6|1998 | ||
Regel 1.581: | Regel 1.326: | ||
!colspan=6|1999 | !colspan=6|1999 | ||
|} | |} | ||
==2000-2009== | ==2000-2009== | ||
{|class="prettytable table table-striped table-hover" | {|class="prettytable table table-striped table-hover" | ||
Regel 1.598: | Regel 1.342: | ||
||B||490||12-18 okt||11 maa 2004||Maredsous||Buitensport | ||B||490||12-18 okt||11 maa 2004||Maredsous||Buitensport | ||
|- | |- | ||
||B||491||28-31 okt, 18-21 nov|| | ||B||491||28-31 okt, 18-21 nov||?||Buitenzorg||Weekenden | ||
|- | |- | ||
||B||492||16-23 okt||5-6 maa 2005||Maredsous, België||Buitensport | ||B||492||16-23 okt||5-6 maa 2005||Maredsous, België||Buitensport | ||
Regel 1.644: | Regel 1.388: | ||
||B||507||31 okt, 5-8, 19-22 nov||23-24 apr 2010||Buitenzorg||Weekenden | ||B||507||31 okt, 5-8, 19-22 nov||23-24 apr 2010||Buitenzorg||Weekenden | ||
|} | |} | ||
==2010-2019== | ==2010-2019== | ||
{|class="prettytable table table-striped table-hover" | {|class="prettytable table table-striped table-hover" | ||
Regel 1.739: | Regel 1.482: | ||
||B||542a||8 sep 2018-27 okt 2019||-||[[Kruithuis]], Ada's Hoeve & Buitenzorg||Programma Scouting Talent (PST5) | ||B||542a||8 sep 2018-27 okt 2019||-||[[Kruithuis]], Ada's Hoeve & Buitenzorg||Programma Scouting Talent (PST5) | ||
|- | |- | ||
||B||543||3, 7-10, 21-24 nov ||voorjaar 2020||Eindhoven (3 nov); | ||B||543||3, 7-10, 21-24 nov ||voorjaar 2020||Eindhoven (3 nov); Westelbeers (overig)||Weekenden | ||
|} | |} | ||
==2020-2029== | ==2020-2029== | ||
Regel 1.747: | Regel 1.490: | ||
!colspan=6|2020 | !colspan=6|2020 | ||
|- | |- | ||
||B||544||22-29 feb || | ||B||544||22-29 feb ||zomer||Met diverse vervoersmiddelen door Nederland||Treasure Hunt | ||
|- | |- | ||
||B||545||8 mrt, 10-13 apr||13 jun, 11 okt||[[LSC]] & Ada's Hoeve||Teamwell by Gilwell | ||B||545||8 mrt, 10-13 apr||13 jun, 11 okt||[[LSC]] & Ada's Hoeve||Teamwell by Gilwell | ||
Regel 1.753: | Regel 1.496: | ||
!colspan=6|2021 | !colspan=6|2021 | ||
|- | |- | ||
||B||546||juni; 13 t/m 20 aug 2022|| | ||B||546||juni; 13 t/m 20 aug 2022||voorjaar 2023||Kandersteg||Kandersteg Gilwell; oorspronkelijk gepland in 2020 (ook 13 jun; 21-28 aug 2021; 18-20 mar 2022) | ||
|- | |- | ||
||B||547||16-23 okt||2-3 apr 2022||Brexbachtal(D), 's Hertogenbosch||Buitensport; 2x uitgesteld vanwege Corona (was 10-17 okt 2021 resp. 17-24 okt 2020), tweede uitstel van een week i.v.m. Duitse Covidmaatregelen | ||B||547||16-23 okt||2-3 apr 2022||Brexbachtal(D), 's Hertogenbosch||Buitensport; 2x uitgesteld vanwege Corona (was 10-17 okt 2021 resp. 17-24 okt 2020), tweede uitstel van een week i.v.m. Duitse Covidmaatregelen | ||
|- | |- | ||
||B||548||28 feb, 4-7, 18-21 mrt|| | ||B||548||28 feb, 4-7, 18-21 mrt||||Ada's Hoeve||Weekenden; geannuleerd | ||
|- | |- | ||
!colspan=6|2022 | !colspan=6|2022 | ||
|- | |- | ||
||B||549||21-28 aug|| | ||B||549||21-28 aug||||[[Kampeerterrein het Naaldenveld]]||Zomertraining | ||
|- | |- | ||
||B||550||6; 10-13; 24-27 mrt||24-25 sep 2022||De Roerdomp, Middelbeers||Weekenden | ||B||550||6; 10-13; 24-27 mrt||24-25 sep 2022||De Roerdomp, Middelbeers||Weekenden | ||
|- | |- | ||
||B||551||16-23 okt|| | ||B||551||16-23 okt||2-3 apr 2022||Brexbachtal(D)||Buitensport | ||
|} | |} | ||