Lijst met Gilwelltrainingen in Nederland: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 33: | Regel 33: | ||
|| B || ?||11-18 oktober 2003||Februari 2004||?||Buitensport | || B || ?||11-18 oktober 2003||Februari 2004||?||Buitensport | ||
|- | |- | ||
|| B || | || B || 491||28-31 oktober 2004||18-21 november 2004||Baarn||Weekenden | ||
|- | |- | ||
|| B || | || B || 492||16-23 oktober 2004||5-6 maart 2005||Maredsous, België||Buitensport | ||
|- | |- | ||
|| B || | || B || 493||november 2004||maart 2005||Baarn||Weekenden | ||
|- | |- | ||
|| B || 495||22 | || B || 494||1 - 8 mei 2005||30 september en 1 oktober 2005||regio Eindhoven||combi | ||
|- | |||
|| B || 495||22 - 29 oktober 2005||17/18 maart 2006||Maredsous, België||Buitensport | |||
|- | |||
|| B || 496||30 april - mei 2006||14 - 15 oktober 2006||Drenthe (basiskamp in Odoorn)||Trektocht | |||
|- | |- | ||
|| B || 497||? oktober 2006||?||Brexbachtal(D)||Buitensport | || B || 497||? oktober 2006||?||Brexbachtal(D)||Buitensport | ||
|- | |||
|| B || 498||november 2006||?||Baarn||Combi | |||
|- | |||
|| B || 499||?||?||?||Kamperen | |||
|- | |||
|| B || 500||?||?||?||Buitensport & Trektocht | |||
|- | |||
|| B || 510||?||?||?||Leiderschap bij veranderingen | |||
|- | |- | ||
|| B || 522||26 apr-3 mei 2014||6-7 sep 2014||Ommen||Trektocht | || B || 522||26 apr-3 mei 2014||6-7 sep 2014||Ommen||Trektocht |
Versie van 30 jun 2015 13:44
Dit is een lijst van Gilwelltrainingen die probeert om (ooit) alle Gilwelltrainingen in Nederland in kaart te brengen.
Cursustype | nr. | Datum | Datum terugkom | Plaats | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
Leiders | 1 | 9-21 jul 1923 | ? | Ommen | |
Welpenleiders | 1 | ? | ? | Ommen | |
Leiders | 2 | 20 aug-1 sep 1923 | ? | Ommen | |
Welpenleidsters | 2 | 6 jul-11 jul 1925 | ? | Ommen | |
Leiders | 3 | 9-21 jun 1924 | ? | Ommen | |
Leiders | 8 | 1-15 aug 1927 | ? | Ommen | |
Welpenleidsters | ? | 15-20 aug 1927 | ? | Ommen | |
Welpenleiders | ? | 22-27 aug 1927 | ? | Ommen | |
Welpenleidsters | 7 | 15-18 aug 1928 | ? | Ommen | |
Welpenleidsters | 8 | 22-25 aug 1928 | ? | Ommen | |
Leiders | 9 | 30 jul - 11 aug 1928 | ? | Ommen | |
Leiders | ? | 15-27 aug 1928 | ? | Ommen | |
Leiders | 16 | jul 1939 | ? | Ommen | |
B | ? | 30 oktober – 2 november 2003 | 20 – 23 november 2003 | Baarn | Weekenden |
B | ? | 11-18 oktober 2003 | Februari 2004 | ? | Buitensport |
B | 491 | 28-31 oktober 2004 | 18-21 november 2004 | Baarn | Weekenden |
B | 492 | 16-23 oktober 2004 | 5-6 maart 2005 | Maredsous, België | Buitensport |
B | 493 | november 2004 | maart 2005 | Baarn | Weekenden |
B | 494 | 1 - 8 mei 2005 | 30 september en 1 oktober 2005 | regio Eindhoven | combi |
B | 495 | 22 - 29 oktober 2005 | 17/18 maart 2006 | Maredsous, België | Buitensport |
B | 496 | 30 april - mei 2006 | 14 - 15 oktober 2006 | Drenthe (basiskamp in Odoorn) | Trektocht |
B | 497 | ? oktober 2006 | ? | Brexbachtal(D) | Buitensport |
B | 498 | november 2006 | ? | Baarn | Combi |
B | 499 | ? | ? | ? | Kamperen |
B | 500 | ? | ? | ? | Buitensport & Trektocht |
B | 510 | ? | ? | ? | Leiderschap bij veranderingen |
B | 522 | 26 apr-3 mei 2014 | 6-7 sep 2014 | Ommen | Trektocht |
B | ? | nov 2015 | 25-26 apr 2015 | ? | Weekenden |
B | 526 | 18-25 jul 2015 | ? | Ommen | Zomerspecial |
B | 527? | 17-24 okt 2015 | ? | Brexbachtal(D) | Buitensport |
B | 528? | 31 okt; 5-8 en 19-22 nov 2015 | ? | Ommen | ? |