Lijst met Gilwelltrainingen in Nederland: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
(Cursus 524, baarn, november 2014) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 85: | Regel 85: | ||
|| B || 527||31 okt; 5-8 en 19-22 nov 2015||? apr/mei 2016||Oene||Weekenden | || B || 527||31 okt; 5-8 en 19-22 nov 2015||? apr/mei 2016||Oene||Weekenden | ||
|- | |- | ||
|| B || 528||30 apr t/m 7 mei 2016|| | || B || 528||30 apr t/m 7 mei 2016|| 24-25 sep 2016 ||[[Scoutinglandgoed Zeewolde]]||Voorjaarstraining | ||
|- | |- | ||
|| B || 529||12 t/m 21 aug 2016|| | || B || 529||12 t/m 21 aug 2016|| 11-12 feb 2017 ||[[Kandersteg]]||Kanderstegtraining | ||
|- | |||
|| B || 531||15-23 okt 2016|| 8-9 apr 2017 ||Brexbachtal(D)||Buitensport | |||
|- | |||
|| B || 532||30 okt; 3 t/m 06 en 17 t/m 20 nov 2016||22-23 apr 2017||[[Scoutcentrum Harderhaven]], Zeewolde||Weekenden | |||
|- | |- |
Versie van 16 jun 2016 11:22
Dit is een lijst van Gilwelltrainingen die probeert om (ooit) alle Gilwelltrainingen in Nederland in kaart te brengen.
Cursustype | nr. | Datum | Datum terugkom | Plaats | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
Leiders | 1 | 9-21 jul 1923 | ? | Ommen | |
Welpenleiders | 1 | ? | ? | Ommen | |
Leiders | 2 | 20 aug-1 sep 1923 | ? | Ommen | |
Welpenleidsters | 2 | 6 jul-11 jul 1925 | ? | Ommen | |
Leiders | 3 | 9-21 jun 1924 | ? | Ommen | |
Leiders | 5 | 13-25 juli 1925 | ? | Ommen | |
Leiders | 8 | 1-15 aug 1927 | ? | Ommen | |
Welpenleidsters | ? | 15-20 aug 1927 | ? | Ommen | |
Welpenleiders | ? | 22-27 aug 1927 | ? | Ommen | |
Welpenleidsters | 7 | 15-18 aug 1928 | ? | Ommen | |
Welpenleidsters | 8 | 22-25 aug 1928 | ? | Ommen | |
Leiders | 9 | 30 jul - 11 aug 1928 | ? | Ommen | |
Leiders | ? | 15-27 aug 1928 | ? | Ommen | |
Leiders | 16 | jul 1939 | ? | Ommen | |
Welpen | 197 | 16 - 23 juli 1960 | ? | ? | |
Verkenners | 185 | 21 - 30 juli 1960 | ? | ? | ZV |
Welpen | 199 | 15 - 21 augustus 1960 | ? | ? | |
Verkenners | 187 | 15 - 24 augustus 1960 | ? | ? | V |
Voortrekkers | 34 | 1961 | ? | ? | |
B | ? | 30 oktober – 2 november 2003 | 20 – 23 november 2003 | Baarn | Weekenden |
B | ? | 11-18 oktober 2003 | Februari 2004 | ? | Buitensport |
B | 491 | 28-31 oktober 2004 | 18-21 november 2004 | Baarn | Weekenden |
B | 492 | 16-23 oktober 2004 | 5-6 maart 2005 | Maredsous, België | Buitensport |
B | 493 | november 2004 | maart 2005 | Baarn | Weekenden |
B | 494 | 1 - 8 mei 2005 | 30 september en 1 oktober 2005 | regio Eindhoven | combi |
B | 495 | 22 - 29 oktober 2005 | 17/18 maart 2006 | Maredsous, België | Buitensport |
B | 496 | 30 april - mei 2006 | 14 - 15 oktober 2006 | Drenthe (basiskamp in Odoorn) | Trektocht |
B | 497 | ? oktober 2006 | ? | Brexbachtal(D) | Buitensport |
B | 498 | november 2006 | ? | Baarn | Combi |
B | 499 | ? | ? | ? | Kamperen |
B | 500 | ? | ? | ? | Buitensport & Trektocht |
B | 505 | 12 - 19 september 2009 | ? | geen | Kamperen Internationaal (Eurodutch) |
B | 506 | 17-25 oktober 2009 | 9-10 april 2010 | Brexbachtal(D) | Buitensport |
B | 507 | 31 okt; 5-8 en 19-22 nov 2009 | 7-8 mei 2010 | Baarn | Weekenden |
B | 510 | ? | ? | ? | Leiderschap bij veranderingen |
B | 511 | 1 oktober, 6-9 oktober 2011 & 27-31 oktober 2011 | 6-8 april 2012 | Delft, Oirschot, Utrecht | Programma Scouting Talent |
B | 522 | 26 apr-3 mei 2014 | 6-7 sep 2014 | Ommen | Trektocht |
B | 524 | nov 2014 | 25-26 apr 2015 | Baarn | Weekenden |
B | 525a | 18-25 jul 2015 | ? feb 2016 | Ommen | Zomerspecial |
B | 526 | 17-24 okt 2015 | ? apr/mei 2016 | Brexbachtal(D) | Buitensport |
B | 527 | 31 okt; 5-8 en 19-22 nov 2015 | ? apr/mei 2016 | Oene | Weekenden |
B | 528 | 30 apr t/m 7 mei 2016 | 24-25 sep 2016 | Scoutinglandgoed Zeewolde | Voorjaarstraining |
B | 529 | 12 t/m 21 aug 2016 | 11-12 feb 2017 | Kandersteg | Kanderstegtraining |
B | 531 | 15-23 okt 2016 | 8-9 apr 2017 | Brexbachtal(D) | Buitensport |
B | 532 | 30 okt; 3 t/m 06 en 17 t/m 20 nov 2016 | 22-23 apr 2017 | Scoutcentrum Harderhaven, Zeewolde | Weekenden |