Lijst met Gilwelltrainingen in Nederland: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 42: | Regel 42: | ||
|- | |- | ||
|| WV || 267 ||9 – 14 mei 1972||9-10 sep||[[Scoutingkampeerterrein St. Walrick|St. Walrick]]||"Een cursus waarop men deed alsof het niet regende" | || WV || 267 ||9 – 14 mei 1972||9-10 sep||[[Scoutingkampeerterrein St. Walrick|St. Walrick]]||"Een cursus waarop men deed alsof het niet regende" | ||
|- | |||
|| W || 310 || 24-31 jul 1976 || 1977 || ? || Samen met W311 | |||
|- | |||
|| W || 311 || 24-31 jul 1976 || 1977 || ? || Samen met W310 | |||
|- | |- | ||
|| B || 450 || 1994 || 14 – 15 feb 1995|| ? || ? | || B || 450 || 1994 || 14 – 15 feb 1995|| ? || ? | ||
Regel 145: | Regel 149: | ||
|| B || 538||26 mei -2 jun 2018||17-18 nov 2018||Startpunt in Limburg||Trektocht | || B || 538||26 mei -2 jun 2018||17-18 nov 2018||Startpunt in Limburg||Trektocht | ||
|- | |- | ||
|| B || 539||20-27 okt 2018||6-7 apr 2019<ref>[https://www.instagram.com/p/Bv7YxBSA3uDrJCynMimyOz54MfNM5OOC0Ul47E0/ Instagram Theo Agricola]</ref>||Brexbachtal(D)||Buitensport | || B || 539||20-27 okt 2018||6-7 apr 2019<ref>[https://www.instagram.com/p/Bv7YxBSA3uDrJCynMimyOz54MfNM5OOC0Ul47E0/ Instagram Theo Agricola]</ref>||Brexbachtal(D); [[Scouting IJsselgroep]]||Buitensport | ||
|- | |- | ||
|| B || 540||28 okt 2018; 1 t/m 4 nov 2018; 15 t/m 18 nov 2018 ||18-19 mei 2019|| Ommen (kennismaking), Baarn (1e wknd) en Wijchen (2e wknd) ||Weekenden (extra geschikt voor praktijkbegeleiders, groepsbegeleiders, trainers, opleiders en WJ-ers die actief zijn als contigentstaf en troepstaf) | || B || 540||28 okt 2018; 1 t/m 4 nov 2018; 15 t/m 18 nov 2018 ||18-19 mei 2019|| Ommen (kennismaking), Baarn (1e wknd) en Wijchen (2e wknd) ||Weekenden (extra geschikt voor praktijkbegeleiders, groepsbegeleiders, trainers, opleiders en WJ-ers die actief zijn als contigentstaf en troepstaf) | ||
|- | |- | ||
|| B || 541 ||13-20 apr 2019||5-6 okt 2019||[[Gilwell Park]] (GB)||Jubileumgilwell (weektraining; i.h.k.v. 100 jaar Gilwell) | || B || 541 ||9 feb 2019; 13-20 apr 2019||5-6 okt 2019||[[LSC]]; [[Gilwell Park]] (GB); ?||Jubileumgilwell (weektraining; i.h.k.v. 100 jaar Gilwell) | ||
|- | |- | ||
|| B || 542 ||22-28 jun 2019|| ? || [[Scoutcentrum Zeeland]] ||Zeilende Gilwell | || B || 542 ||22-28 jun 2019|| ? || [[Scoutcentrum Zeeland]] ||Zeilende Gilwell |
Versie van 4 jun 2019 09:37
Dit is een lijst van Gilwelltrainingen die probeert om (ooit) alle Gilwelltrainingen in Nederland in kaart te brengen.
Cursustype | nr. | Datum | Datum terugkom | Plaats | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
Leiders | 1 | 9-21 jul 1923 | ? | Ommen | |
Welpenleiders | 1 | ? | ? | Ommen | |
Leiders | 2 | 20 aug-1 sep 1923 | ? | Ommen | |
Welpenleidsters | 2 | 6 jul-11 jul 1925 | ? | Ommen | |
Leiders | 3 | 9-21 jun 1924 | ? | Ommen | |
Leiders | 5 | 13-25 jul 1925 | ? | Ommen | |
Leiders | 8 | 1-15 aug 1927 | ? | Ommen | |
Welpenleidsters | ? | 15-20 aug 1927 | ? | Ommen | |
Welpenleiders | ? | 22-27 aug 1927 | ? | Ommen | |
Welpenleidsters | 7 | 15-18 aug 1928 | ? | Ommen | |
Welpenleidsters | 8 | 22-25 aug 1928 | ? | Ommen | |
Leiders | 9 | 30 jul - 11 aug 1928 | ? | Ommen | |
Leiders | ? | 15-27 aug 1928 | ? | Ommen | |
Leiders | 16 | jul 1939 | ? | Ommen | |
Welpen | 197 | 16 - 23 jul 1960 | ? | ? | |
Verkenners | 185 | 21 - 30 jul 1960 | ? | ? | ZV |
Welpen | 199 | 15 - 21 aug 1960 | ? | ? | |
Verkenners | 187 | 15 - 24 aug 1960 | ? | ? | V |
Voortrekkers | 34 | 1961 | ? | ? | |
WV | 267 | 9 – 14 mei 1972 | 9-10 sep | St. Walrick | "Een cursus waarop men deed alsof het niet regende" |
W | 310 | 24-31 jul 1976 | 1977 | ? | Samen met W311 |
W | 311 | 24-31 jul 1976 | 1977 | ? | Samen met W310 |
B | 450 | 1994 | 14 – 15 feb 1995 | ? | ? |
B | ? | 30 okt – 2 nov 2003 | 20 – 23 nov 2003 | Baarn | Weekenden |
B | ? | 11-18 okt 2003 | Feb 2004 | ? | Buitensport |
B | 491 | 28-31 okt 2004 | 18-21 nov 2004 | Baarn | Weekenden |
B | 492 | 16-23 okt 2004 | 5-6 maa 2005 | Maredsous, België | Buitensport |
B | 493 | nov 2004 | maa 2005 | Baarn | Weekenden |
B | 494 | 1 - 8 mei 2005 | 30 sep en 1 okt 2005 | regio Eindhoven | Combi |
B | 495 | 22 - 29 okt 2005 | 17/18 maa 2006 | Maredsous, België | Buitensport |
B | 496 | 30 apr - mei 2006 | 14 - 15 oktober 2006 | Drenthe (basiskamp in Odoorn) | Trektocht |
B | 497 | 14-21 okt 2006 | ? | Brexbachtal(D) | Buitensport |
B | 498 | 2-5 en 16-19 nov 2006 | ? | Baarn | Combi |
B | 499 | 28 apr - 5 mei | 6-7 okt 2007 | Baarn | Kamperen |
B | 500 | 20-27 okt 2007 | 11-12 apr 2008 | Brexbachtal(D) | Buitensport & Trektocht |
B | 501 | 27 okt; 1-4 en 22-25 nov 2007 | 9-10 mei 2008 | Baarn | Weekenden |
B | 502 | 16-23 aug | 6-7 feb | Baarn | Kamperen |
B | 503 | 11-18 okt 2008 | 3-4 apr 2009 | Brexbachtal(D) | Buitensport |
B | 504 | 25 okt; 30 okt-2 nov en 20-23 nov 2008 | 8-9 mei 2009 | Baarn | Weekenden |
B | 505 | 12 - 19 sep 2009 | geen (ivm internationale deelnemers) | ? (in Nederland) | Kamperen Internationaal (Eurodutch) |
B | 506 | 17-25 oktober 2009 | 9-10 apr 2010 | Brexbachtal(D) | Buitensport |
B | 507 | 31 okt; 5-8 en 19-22 nov 2009 | 23-24 apr 2010 | Baarn | Weekenden |
B | 508 | 16-23 okt 2010 | 8-9 apr 2011 | Brexbachtal(D) | Buitensport |
B | 509 | 30 okt; 4-7 en 18-21 nov 2010 | 7-8 mei 2011 | Baarn | Weekenden; gezamenlijk terugkomweekend met B510 in Oirschot. |
B | 510 | 2 okt; 7-10 en 21-24 okt 2010 | 7-8 mei 2011 | Baarn | Leiderschap bij veranderingen; gezamenlijk terugkomweekend met B509 in Oirschot. |
B | 511 | 1 okt, 6-9 okt 2011 & 27-31 okt 2011 | 6-8 apr 2012 | Delft, Oirschot, Utrecht | Programma Scouting Talent (PST2) |
B | 512 | 15-22 okt 2011 | 14-15 apr 2012 | Brexbachtal(D) | Buitensport |
B | 513 | 3-6 en 17-20 nov 2011 | 12-13 mei 2012 | Baarn | Weekenden |
B | 514 | ? | ? | ? | ? |
B | 515 | 13 t/m 20 okt 2012 | ? apr 2013 | Brexbachtal (D) | Buitensport |
B | 516 | 4 nov; 8-11 en 22-25 nov 2012 | 20-21 apr 2013 | Baarn | Weekenden |
B | 517 | 3 mar; 7-10 mar en 28 mar-1 apr 2013 | 28-29 sep 2013 | LSC;Baarn-Oirschot; Koog aan de Zaan | Roaring 20's: voor 20-30 jarigen (Weekenden) |
B | 518 | 27 apr - 4 mei 2013 | ? | Oirschot | Internationale Gilwell |
B | 519 | 19 - 26 okt 2013 | 11/12 april 2014 | Brexbachtal | Buitensport |
B | 520 | 3 nov; 7-10 en 21-24 nov 2013 | ? | Baarn | Weekenden |
B | 521 | ? | 8-9 maa 2014 | ? | Programma Scouting Talent (PST3) |
B | 522 | 26 apr-3 mei 2014 | 6-7 sep 2014 | Ommen | Trektocht |
B | 524 | nov 2014 | 25-26 apr 2015 | Baarn | Weekenden |
B | 525 | 21-28 feb 2015 | sep? | Ommen | Trektocht |
B | 525a | 18-25 jul 2015 | 6-7 feb 2016 | Ommen | Zomerspecial |
B | 526 | 17-24 okt 2015 | ? apr/mei 2016 | Brexbachtal(D) | Buitensport |
B | 527 | 31 okt; 5-8 en 19-22 nov 2015 | ? apr/mei 2016 | Oene | Weekenden |
B | 528 | 30 apr t/m 7 mei 2016 | 24-25 sep 2016 | Scoutinglandgoed Zeewolde | Voorjaarstraining |
B | 529 | 18 jun; 12 t/m 21 aug 2016 | 11-12 feb 2017 | Kandersteg | Kanderstegtraining |
B | 530 | ? | ? | ? | ? |
B | 531 | 15-23 okt 2016 | 8-9 apr 2017 | Brexbachtal(D) | Buitensport |
B | 532 | 30 okt; 3 t/m 6 en 17 t/m 20 nov 2016 | 22-23 apr 2017 | Scoutcentrum Harderhaven, Zeewolde | Weekenden |
B | 533 | 18-25 mrt 2017 | 29 sep-1 okt 2017 | Baarn | Voorjaarstraining |
B | 534 | 1 t/m 8 jul 2017 | 9-10 dec 2017 | Startpunt Antwerpen | Samen onderweg, een Vlaams-Nederlandse Gilwell |
B | 535 | 14-22 okt 2017 | 9-10 apr 2018 | Brexbachtal(D) | Buitensport |
B | 536 | 28/29 okt; 2 t/m 5 en 16 t/m 19 nov 2017 | 22-23 apr 2018 | LSC;Baarn;Nistelrode | Weekenden |
B | 537 | 18 mrt 2018; 22 t/m 25 mrt 2018; 5 t/m 8 apr 2018 | 22-23 apr 2018 | Ommen (kennismaking), Baarn (1e wknd) en Mook (2e wknd) | Weekenden (afgelast) |
B | 538 | 26 mei -2 jun 2018 | 17-18 nov 2018 | Startpunt in Limburg | Trektocht |
B | 539 | 20-27 okt 2018 | 6-7 apr 2019[1] | Brexbachtal(D); Scouting IJsselgroep | Buitensport |
B | 540 | 28 okt 2018; 1 t/m 4 nov 2018; 15 t/m 18 nov 2018 | 18-19 mei 2019 | Ommen (kennismaking), Baarn (1e wknd) en Wijchen (2e wknd) | Weekenden (extra geschikt voor praktijkbegeleiders, groepsbegeleiders, trainers, opleiders en WJ-ers die actief zijn als contigentstaf en troepstaf) |
B | 541 | 9 feb 2019; 13-20 apr 2019 | 5-6 okt 2019 | LSC; Gilwell Park (GB); ? | Jubileumgilwell (weektraining; i.h.k.v. 100 jaar Gilwell) |
B | 542 | 22-28 jun 2019 | ? | Scoutcentrum Zeeland | Zeilende Gilwell |
B | 543 | 3; 7-10; 21-24 nov 2019 | voorjaar 2020 | ? | Weekenden |