Scouting Sint Maarten-Hildegard: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
(→Links: -hilma en etak (staan al gelinkt bij speltakken, meer dan één keer is niet nodig)) |
|||
Regel 17: | Regel 17: | ||
De groep bestaat uit de volgende 8 speltakken: | De groep bestaat uit de volgende 8 speltakken: | ||
{| | |||
|'''''Speltak'''''||'''''Naam'''''||'''''J/M'''''||'''''Leeftijden''''' | |||
|- | |||
|[[Bevers]]|| ||gemengd||5-7 | |||
|- | |||
|[[Kabouters]]|| ||meisjes||7-11 | |||
|- | |||
|[[Welpen]]|| ||jongens||7-11 | |||
|- | |||
|[[Gidsen]]|| ||meisjes||11-14 | |||
|- | |||
|[[Verkenners]]|| ||jongens||11-14 | |||
|- | |||
|[[Explorers]]|| ||gemengd||14-17 | |||
|- | |||
|[[Jongerentak]]||[[Hilma|Hilma Pivo's]]||gemengd||17-24 | |||
|- | |||
|[[Plus-Scouts]]||[[Etak|Etak 1]]||gemengd||24-36 | |||
|} | |||
== Geschiedenis == | == Geschiedenis == |