Bewerken van Teamleider
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Jouw tekst | ||
Regel 15: | Regel 15: | ||
== Hoe noemt men de speltak-thema-leider bij iedere speltak? == | == Hoe noemt men de speltak-thema-leider bij iedere speltak? == | ||
{ | {| border="1" cellpadding="5" cellspacing="0" | ||
| '''Speltak''' | |||
| colspan="2" | '''Titel leider''' | |||
|- | |||
| [[Welpen]] | |||
| colspan="2" | [[Akela (Welpen)|Akela]] | |||
|- | |||
| [[Verkenners]] | |||
| colspan="2" | [[Hopman]] | |||
|- | |||
| [[Gidsen]] | |||
| colspan="2" | [[Guido]] | |||
|- | |||
| [[Senior verkenners]] | |||
| colspan="2" | [[Hopman]] | |||
|- | |||
| [[Zeeverkenners]] | |||
| colspan="2" | [[Schipper]] | |||
|- | |||
| [[Watergidsen]] | |||
| colspan="2"| [[Kaptein]] | |||
|- | |||
| [[Luchtverkenners]] | |||
| colspan="2" | [[Skipper]] | |||
|- | |||
| [[Rowans]] | |||
| colspan="2" | [[Chef]] | |||
|- | |||
| [[Voortrekker | Voortrekkers]] | |||
|colspan="2" | [[Oubaas]] | |||
|} | |||
Bij de [[padvindsters]] [[kabouters]] en [[esta's]] is er geen specifieke naam voor de teamleider. Bij de [[bevers (Scouting Nederland)|bevers]] wordt er ook geen specifieke naam toegepast, echter zijn er veel groepen die de naam van het hoofdpersonage uit het themaverhaal verlenen als aanspreeknaam voor de teamleider. Dit is [[Lange Doener]]. | |||
::''Zie ook [[leidersnamen]]'' | ::''Zie ook [[leidersnamen]]'' | ||
[[ | [[categorie:functies]] | ||