Gebruiker:Egel: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
k (Bot: automatisch tekst vervangen (-{{Scoutpedia teerpoot +\n{{Scoutpedia teerpoot)) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 18: | Regel 18: | ||
|{{Babel-4|nl|de-1|en-2|fr-1}} | |{{Babel-4|nl|de-1|en-2|fr-1}} | ||
|- | |- | ||
| | |{{Scoutpedia teerpoot|datum=4 feb 2009 16:15 (UTC)}} | ||
{{Scoutpedia teerpoot|datum=4 feb 2009 16:15 (UTC)}} | |- | ||
|{{Scoutpedia 1 ster|datum=4 feb 2009 18:15 (UTC)}} | |||
|- | |||
|{{Scoutpedia 2 ster|datum=4 feb 2009 18:15 (UTC)}} | |||
|- | |||
|{{Scoutpedia 3 klas|datum=4 feb 2009 18:15 (UTC)}} | |||
|- | |||
|{{Scoutpedia 2 klas|datum=4 feb 2009 18:15 (UTC)}} | |||
|} | |} | ||
Versie van 4 feb 2009 20:20
| |||||||||
| |||||||||
| |||||||||
| |||||||||
| |||||||||
|
Loopbaan bij Scouting:
Welp | Jan Lijdinggroep | Zwolle |
Zeeverkenner | Christofoor Zeeverkenners | Zwolle |
Matroos ter Wilde Vaart | Christofoor Zeeverkenners | Zwolle |
'Stuurman' | Christofoor Zeeverkenners | Zwolle |
'Voortrekker' | Delftsche Zwervers | Delft |
Plus Scout/GALBAK | Delftsche Zwervers | Delft |
Het mijlpaalinsigne, voor het schrijven van zowel het 600ste als het 700ste artikel op deze scoutpedia]]
Gefeliciteerd met Baden Baden-Powell! :-)