1988: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
k (Bot: automatisch tekst vervangen (-{| +{| style = 'width:100%')) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 16: | Regel 16: | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Oktober''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Oktober''' | ||
|- | |- | ||
|| | ||*||[[Caspar di Robles]] uit Harlingen wordt opgericht. | ||
|- | |||
||*||Het Suske en Wiske album "[[De Wervelende Waterzak]] verschijnt. | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versie van 6 jun 2011 22:25
1980 - 1981 - 1982 - 1983 - 1984 - 1985 - 1986 - 1987 - 1988 - 1989 |
Algemeen | |
Het thema van de Bever-Doe-Dag is "buitenleven" | |
Juli | |
20. | Scouting Azoelen (Den Ham - Vroomshoop) wordt opgericht. |
September | |
15. | De Wâldswalkers uit Drachten wordt opgericht. |
Oktober | |
* | Caspar di Robles uit Harlingen wordt opgericht. |
* | Het Suske en Wiske album "De Wervelende Waterzak verschijnt. |