1936: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | ||
|- | |- | ||
|| | ||..||... | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' | |||
|- | |||
||18.||[[Rudyard Kipling]] overlijdt in Londen, Engeland. | |||
|- | |- | ||
|| | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Mei''' | ||
|- | |- | ||
|| ||[[Greate Pier]] uit Sneek wordt opricht. | || ||[[Greate Pier]] uit Sneek wordt opricht. | ||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|''' | || ||[[Scouting Jan Pieterszoon Coen]] uit Utrecht wordt opgericht. | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Oktober''' | |||
|- | |- | ||
|| | || ||[[Scouting Tekakwitha Zeeverkenners|Tekakwitha]] uit Utrecht wordt opgericht. | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[category:Geschiedenis naar jaartal]] | [[category:Geschiedenis naar jaartal]] |
Versie van 6 jan 2007 18:21
1930 - 1931 - 1932 - 1933 - 1934 - 1935 - 1936 - 1937 - 1938 - 1939 |
Algemeen | |
.. | ... |
Januari | |
18. | Rudyard Kipling overlijdt in Londen, Engeland. |
Mei | |
Greate Pier uit Sneek wordt opricht. | |
Scouting Jan Pieterszoon Coen uit Utrecht wordt opgericht. | |
Oktober | |
Tekakwitha uit Utrecht wordt opgericht. |