1944: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
k (robot Erbij: it:1944) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 9: | Regel 9: | ||
|- | |- | ||
|| ||[[Scouting St. Lambertus (Kerkrade)|Scouting St. Lambertus]] wordt opgericht in Kerkrade | || ||[[Scouting St. Lambertus (Kerkrade)|Scouting St. Lambertus]] wordt opgericht in Kerkrade | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''September''' | |||
|- | |||
|| ||[[Jan van Hoof]] sneuvelt in Nijmegen. | |||
|- | |- | ||
|} | |} |