1945: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 13: | Regel 13: | ||
|- | |- | ||
|| ||[[St. Michiel & Lioba]] uit Harlingen wordt opgericht. | || ||[[St. Michiel & Lioba]] uit Harlingen wordt opgericht. | ||
|- | |||
|| ||[[Schout bij Nacht Doorman]] uit Leeuwarden wordt opgericht. | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Mei''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Mei''' |
Versie van 6 jan 2007 17:18
1940 - 1941 - 1942 - 1943 - 1944 - 1945 - 1946 - 1947 - 1948 - 1949 |
Algemeen | |
Scouting Triton uit Culemborg wordt opgericht. | |
Scouting Jan van Hoof uit Nieuwegein wordt opgericht. | |
Scouting de Vliegende Pijl uit Utrecht wordt opgericht. | |
Willem de Zwijger uit Utrecht wordt opgericht. | |
St. Michiel & Lioba uit Harlingen wordt opgericht. | |
Schout bij Nacht Doorman uit Leeuwarden wordt opgericht. | |
Mei | |
1. | In Enschede wordt Scouting Nanne Zwiep opgericht |
5. | In Heemstede wordt de zeeverkennersgroep de Spaarnegeuzen opgericht |
Na 5 mei | In Voorburg wordt de Hildegardgroep opgericht, volgens de overlevering "direct na de 2e wereldoorlog". Deze katholieke meisjesgroep fuseert in 1989 met de Sint Martinusgroep tot Scouting Sint Maarten-Hildegard. |
Juli | |
4. | De Nederlandse Gidsenbeweging wordt opgericht |