1945: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
(dag) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 25: | Regel 25: | ||
|- | |- | ||
||21. ||[[Schout bij nacht Doorman (Leeuwarden)|Scout bij nacht Doorman]] uit Leeuwarden wordt opgericht. | ||21. ||[[Schout bij nacht Doorman (Leeuwarden)|Scout bij nacht Doorman]] uit Leeuwarden wordt opgericht. | ||
|- | |||
||28. ||[[Scouting St. Rafael]] uit Eindhoven wordt opgericht. | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''September''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''September''' |
Versie van 1 jun 2007 20:17
1940 - 1941 - 1942 - 1943 - 1944 - 1945 - 1946 - 1947 - 1948 - 1949 |
Algemeen | |
Scouting Triton uit Culemborg wordt opgericht. | |
St. Michiel & Lioba uit Harlingen wordt opgericht. | |
Mei | |
1. | In Enschede wordt Scouting Nanne Zwiep opgericht |
5. | In Heemstede wordt de zeeverkennersgroep de Spaarnegeuzen opgericht |
Na 5 mei | In Voorburg wordt de Hildegardgroep opgericht, volgens de overlevering "direct na de 2e wereldoorlog". Deze katholieke meisjesgroep fuseert in 1989 met de Sint Martinusgroep tot Scouting Sint Maarten-Hildegard. |
Juni | |
Scouting de Vliegende Pijl uit Utrecht wordt opgericht. | |
Juli | |
4. | De Nederlandse Gidsenbeweging wordt opgericht |
21. | Scout bij nacht Doorman uit Leeuwarden wordt opgericht. |
28. | Scouting St. Rafael uit Eindhoven wordt opgericht. |
September | |
Scouting Jan van Hoof uit Nieuwegein wordt opgericht. | |
Willem de Zwijger uit Utrecht wordt opgericht. |