1990: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
(+interne links (niet iedere bezoeker zal weten wat esta's zijn, of DWEKs)) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|- | |- | ||
||Introductie van [[Esta's]] als nieuwe spelaanbod voor gemengde [[DWEK]]-[[speltak]]ken. | ||Introductie van [[Esta's]] als nieuwe spelaanbod voor gemengde [[DWEK]]-[[speltak]]ken. | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' | |||
|- | |||
||..||..... | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Februari''' | |||
|- | |||
||.. || ..... | |||
|- | |- | ||
|} | |} |