1993: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
(stiekume weespagina "ontweest". Probleem is: een weespagina waar alleen een redirect naar verwijst, wordt door de software niet als weespagina herkend!) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
|- | |- | ||
||Scoutingcabaretgroep [[Bij Voorbaat Sorry]] wordt opgericht | ||Scoutingcabaretgroep [[Bij Voorbaat Sorry]] wordt opgericht | ||
|- | |||
|| ||[[Scouting Sea Lions]] uit Wijk bij Duurstede wordt opgericht. | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''September''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''September''' |
Versie van 6 jan 2007 17:03
1990 - 1991 - 1992 - 1993 - 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 |
Algemeen | |
Scoutingcabaretgroep Bij Voorbaat Sorry wordt opgericht | |
Scouting Sea Lions uit Wijk bij Duurstede wordt opgericht. | |
September | |
Oprichting van de Hilma Pivo's |