1996: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
|- | |- | ||
|| ||De [[World Federation of Independent Scouts]] wordt opgericht | || ||De [[World Federation of Independent Scouts]] wordt opgericht | ||
|- | |||
|| ||[[Scouting Jambowa]] uit Bosward wordt opgericht. | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' |