1996: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
(+Scouting Stratum) |
||
Regel 8: | Regel 8: | ||
|- | |- | ||
||10.||[[Scouting Jambowa]] uit Bosward wordt opgericht. | ||10.||[[Scouting Jambowa]] uit Bosward wordt opgericht. | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''November''' | |||
|- | |||
||25.||Verschillende Eindhovendse [[scoutinggroepen]] fuseren tot [[Scouting Stratum]]. | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[category:Geschiedenis naar jaartal]] | [[category:Geschiedenis naar jaartal]] |
Versie van 27 apr 2008 23:03
1990 - 1991 - 1992 - 1993 - 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 |
Algemeen | |
De World Federation of Independent Scouts wordt opgericht | |
Februari | |
10. | Scouting Jambowa uit Bosward wordt opgericht. |
November | |
25. | Verschillende Eindhovendse scoutinggroepen fuseren tot Scouting Stratum. |