1999: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
|- | |- | ||
|| ||Eind september Scout-In te Ommen. | || ||Eind september Scout-In te Ommen. | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''November''' | |||
|- | |||
|| ||23 - Scoutinggroep [[Martinistam]] wordt opgericht in Groningen. | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[category:Geschiedenis naar jaartal]] | [[category:Geschiedenis naar jaartal]] |