2004: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
|- | |- | ||
||||Scouting Nederland verliest subsidie van Nederlandse Staat. | ||||Scouting Nederland verliest subsidie van Nederlandse Staat. | ||
|- | |||
||||De [[Bever-Doe-Dag]] heeft als thema "Het zwevende snoeppapiertje" | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' |
Versie van 22 jun 2006 18:02
2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 |
Algemeen | |
Scouting Nederland verliest subsidie van Nederlandse Staat. | |
De Bever-Doe-Dag heeft als thema "Het zwevende snoeppapiertje" | |
Januari | |
1 | Introductie van nieuwe spelteken Plus-Scouts |
1 | 'Toelating van De Vereniging Vrienden van Scouting tot Scouting Nederland. |
Augustus | |
1 | Start Europese Jamboree |