Gebruiker:Jochem: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Regel 29: | Regel 29: | ||
|- | |- | ||
| 2020 - heden || Leiding || [[Waterscouts|De Meisjes]] || [[Scouting Van der Does - Liethorp|VaDeDo]] || Leiderdorp | | 2020 - heden || Leiding || [[Waterscouts|De Meisjes]] || [[Scouting Van der Does - Liethorp|VaDeDo]] || Leiderdorp | ||
|- | |||
| 2021 - heden || Lid || [[U.F.O.-Stam|U.F.O.-Stam]] || [[U.F.O.-Stam|U.F.O.-Stam]] || Utrecht | |||
|} | |} | ||
Versie van 24 jun 2021 14:05
Scouting loopbaan
Jaartal | Functie | Speltak | Organisatie | Plaats |
---|---|---|---|---|
2003 - 2007 | Welp | Stuurboordhorde | van der Does-Liethorp (VaDeDo) | Leiderdorp |
2007 - 2010 | Waterscout | Kleine Vaart | VaDeDo | Leiderdorp |
2010 - 2013 | Waterscout | De Vaart | VaDeDo | Leiderdorp |
2013 - 2014 | Lid | De Stam | VaDeDo | Leiderdorp |
2014 - 2017 | Leiding | Stuurboordhorde | VaDeDo | Leiderdorp |
2017 - 2020 | Teamleider | Stuurboordhorde | VaDeDo | Leiderdorp |
2020 - heden | Lid | Spelteam ScoutCraft | Landelijk team Spel | Leusden |
2020 - heden | Leiding | De Meisjes | VaDeDo | Leiderdorp |
2021 - heden | Lid | U.F.O.-Stam | U.F.O.-Stam | Utrecht |
Overige nevenfuncties:
2016 - 2017 Verhuurder - VaDeDo
2017 - 2020 Bestuurslid - VaDeDo
2018 - heden Redactie Onvergetelijk (verenigingsblaadje) - VaDeDo
2021 - heden Vertrouwenspersoon -VaDeDo
Nog niet compleet!